Kacper Kuszewski jak się zmienił w M jak miłość

Wiemy, co stanie się z Markiem w "M jak miłość"! To koniec rodziny Mostowiaków?

Kacper Kuszewski jak się zmienił w M jak miłość

 

To sensacyjna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak miłość". Po 18 latach z serialu odchodzi Kacper Kuszewski. Aktor od 2000 roku wciela się w Marka Mostowiaka, syna serialowych Barbary i Lucjana! Mareczek przeszedł metamorfozę w serialu - od czarnej owcy rodziny stał się krystalicznie dobrym i bohaterskim synem, mężem ojcem, a teraz już i dziadkiem.

 

Co dalej z Markiem w "M jak miłość"?

 

Jak produkcja przyjęła decyzję producenta? Co stanie się z Markiem? Mamy komentarz produkcji! 

 

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę - powiedziała nam Karolina Baranowska PR serialu "M jak miłość".

 

Zobacz: Kacper Kuszewski ODCHODZI z "M jak miłość" po 18 latach!

 

Teraz wszyscy zastanawiają się w jakich okolicznościach Marek Mostowiak wyjedzie za granicę. Świat Seriali podaje, że wraz z rodziną udadzą się do Dublina!

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce. Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina. 

Najpewniej żona wróci do Polski już bez Marka... Co Wy na to?

 

Zobacz: Jak zakończy się wątek Marka Mostowiaka w "M jak miłość"? Umrze czy wyjedzie?

 

Kto zostanie z rodu Mostowiaków jak odejdzie Marek? Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oraz powracająca do serialu Marta (Dominika Ostałowska). 

Mostowiakowie na początku M jak miłość

 

Marek Mostowiak to głowa rodziny Mostowiaków!

MTL Maxfilm

 

Najtrudniej będzie prawdopodobnie rozstać się Kacprowi Kuszewskiemu z Teresą Lipowską, która przez 18 lat wcielała się w jego serialową mamę.

Teresa Lipowska, Kacper Kuszewski

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30