Druga szansa - finał 3 sezonu Druga szansa - finał 3 sezonu Druga szansa - finał 3 sezonu Druga szansa - finał 3 sezonu Druga szansa, Świderski, Kożuchowska
Druga szansa - finał 3 sezonu
x-news.pl
1/7
Druga szansa - finał 3 sezonu
x-news.pl

Finał 3. sezonu "Druga szansa" zaskoczył wszystkich. Marcin został ciężko ranny i wyglądał tak, jakby umierał w ramionach Moniki. Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że od czerwca wchodzi na plan 4. sezonu serialu, którego zdjęcia mają potrwać aż do września. Czy zobaczymy w nim postać Marcina Kryńskiego, którego gra Bartłomiej Świderski? Czy doktor przeżyje? To do poniedziałku najczęściej zadawane pytanie przez fanów serialu.

Zobacz: Są wyniki oglądalności "Drugiej Szansy'! Serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej to hit czy klapa TVN?

Na razie, z opisu jaki czytamy na stronach TVN, nie wynika, aby Świderski wcielający się w postać Marcina, miał dalej grać w serialu. Mówi się za to, że dołączy nowa postać grana przez Michała Żurawskiego - zwycięzcę "Azja Express". A jak zapowiadają twórcy, szykują się odważne ruchy w serialu.

- To będzie sezon inny niż wszystkie – w życiu każdego z bohaterów nastąpią radykalne zmiany. Aby zaskoczyć widzów zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Mamy nadzieję, że zostaną docenione przez fanów serialu. Naszym celem jest to, aby dostarczać widzom prawdziwych i wyjątkowych emocji - zapowiadają producenci serialu Robert Wieczorek (ATM) i Adrianna Przetacka (TVN) - czytamy na stronie Tvn.pl

 

Czy radykalne zmiany oznaczają, że postać Marcina zostanie uśmiercona? A może to tylko dawkowanie emocji fanom i trzymanie ich w niepewności?  

Kogo zatem na pewno zobaczymy w 4. sezonie "Drugiej szansy"? Magdalenę Boczarską jako Sarę, Bartłomieja Topę w roli Adama Svenssona, Rafała Królikowskiego jako Zeita czy detektywa Borysa, czyli Radosława Pazurę. Reżyserem nowych odcinków będzie Jan P. Matuszyński, twórca hitu „Ostatnia rodzina”.

A Wy jak wyobrażacie sobie dalsze losy bohaterów Drugiej Szansy? Ma wydarzyć się coś nieoczekiwanego jak śmierć Marcina w serialu, a może jednak powinien grać dalej?

Zobacz także: Zdziwił Was finał "Drugiej szansy"? Kożuchowska zdradziła co się dzieje na jej FB po każdym odcinku!

 

AKTUALIZACJA

Marcin Kryński jednak umrze... Akcja w nowym sezonie "Drugiej Szansy" rozpocznie się rok po śmierci bohatera.


Zobacz:  Czy Marcin Kryński umrze w serialu "Druga szansa"? W końcu poznaliśmy prawdę!

2/7
Druga szansa - finał 3 sezonu
x-news.pl

Co się wydarzyło w ostatnim odcinku 3. sezonu "Drugiej szansy"?

Stalkerem Moniki okazuje się Jacek, jej były asystent. Chory z zazdrości i zawiści o wszystko to, co miała Monika, a czego on nie mógł osiągnąć. Pomiędzy Borecką, a jej prześladowcą dochodzi do emocjonalnej, niebezpiecznej i ostatecznej konfrontacji. Zanim jednak to się stanie, niczego jeszcze nieświadoma Monika wsiądzie do samochodu swojego wroga i pojedzie z nim w długą podróż do Berlina. Monika pozostawiona sama sobie jest zmuszona walczyć o życie.

Znajduje w sobie dość siły by przechytrzyć Jacka i kontaktuje się z Marcinem i Adamem, którzy desperacko próbują ją uratować i wspólnie w jednym samochodzie podążają śladem Moniki i Jacka. Na poszukiwania Moniki wyrusza również Borys, a policja wystosowuje oficjalny komunikat o ściganiu niebezpiecznego mężczyzny i jego zakładniczki....

3/7
Druga szansa - finał 3 sezonu
x-news.pl

Co dalej z Bartłomiejem Świderskim w "Drugiej szansie"?

5/7
Druga szansa, Świderski, Kożuchowska
6/7
Druga szansa, Świderski
7/7
Druga szansa odcinek 12 - Monika pogodzi się z Marcinem?
TVN