Dominika Ostałowska w różowej spódnicy

Dominika Ostałowska STRACI PRACĘ w "M jak miłość"? Wszystko przez to, że przytyła!

Dominika Ostałowska w różowej spódnicy

Dominika Ostałowska straci pracę w "M jak miłość" przez wagę? Aktorka niedawno znowu przytyła kilka kilogramów, co stanowi spory problem dla producentów serialu. W ciągu kilku miesięcy serialowa Marta Budzyńska mocno się zmieniła, a na nieszczęście Dominiki Ostałowskiej w serialowej rzeczywistości nie jest uwzględniona przerwa wakacyjna. To oznacza, że aktorka musi schudnąć, aby wyglądać tak jak w ostatnich odcinkach poprzedniego sezonu, ponieważ nie będzie realistycznie wyglądało to, że Marta Budzyńska sporo przytyła w ciągu kilku dni.

Jakiś czas temu Dominika Ostałowska zdecydowała się na dietę, na której faktycznie trochę schudła. To właśnie w tym okresie kręcono odcinki ostatniego sezonu "M jak miłość". Teraz jednak gwiazda wygląda nieco inaczej, co producentom za bardzo nie pasuje. Aktorce zasugerowano, aby schudła i wróciła do formy sprzed kilku miesięcy:

Dla płynności "M jak miłość" byłoby lepiej, gdyby wróciła do starej figury. Nie może być tak, że jednego dnia Marta jest szczupła, a drugiego nagle znacznie bardziej zaokrąglona - zdradza informator "Faktu".

Uważacie, że Dominika Ostałowska powinna schudnąć?

 

Zobacz: Dominika Ostałowska znów przytyła? Kilka miesięcy temu schudła 10 kg. Jak teraz wygląda?

 

Dominika Ostałowska musi schudnąć, żeby móc dalej grać w "M jak miłość"

Dominika Ostałowska pozuje do zdjęć w czerwonej sukience
ONS

Czy producenci zrezygnują z Dominiki Ostałowskiej?

Dominika Ostałowska na imprezie Vivat Mama, Tata, ja
ONS

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00