"BrzydUla 2": jak dobrze oglądaliście pierwszy odcinek? QUIZ
Instagram

Przerwa w emisji "BrzydUli"! Kiedy nowe odcinki? 

"BrzydUla 2": jak dobrze oglądaliście pierwszy odcinek? QUIZ
Instagram

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "BrzydUli"! Okazuje się, że już wkrótce uwielbiany przez widzów serial zniknie z anteny. Co się stało? Czy produkcja będzie kontynuowana a widzowie zobaczą nowe odcinki? Wiemy! Media poinformowały o szczegółach przerwy w emisji nowego sezonu "BrzydUli"! 

Przerwa w emisji "BrzydUli"

W związku ze zbliżającym się świętem Bożego Narodzenia większość stacji telewizyjnych wprowadziła sporo zmian w swoich ramówkach. Tak też jest w przypadku TVN7, na antenie której  pokazywana jest nowa seria "BrzydUli". Według doniesień "Świata Seriali" produkcja z udziałem Julii Kamińskiej i Filipa Bobka w związku z przerwą świąteczną już wkrótce zniknie z anteny. Do tej pory "BrzydUla" była emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, jednak w przyszłym tygodniu fani nie zobaczą nowych odcinków! Ostatnią odsłonę hitu o perypetiach serialowej Uli zobaczymy już w najbliższy piątek 18 grudnia. 

Z informacji opublikowanych na player.pl wynika, że kolejny, prapremierowy odcinek "BrzydUli" będzie można obejrzeć na platformie dopiero 1 stycznia 2021 roku (nowe odcinki serialu trafiają na player.pl kilka dni przed emisją w telewizji). A co wydarzy się w "BrzydUli" przed świąteczną przerwą? Jak informuje "Świat Seriali" w najbliższych odcinkach Marek spotka się z Pauliną i Aleksem Febo, ale konfrontacja zakończy się wypadkiem Marka, który trafi do szpitala! U boku męża cały czas będzie czuwać Ula. 

Czy Ula i Marek pokonają kryzys i uratują swoje małżeństwo? Tego dowiemy z nowych odcinków "BrzydUli"!

Zobacz także: Violetta z "BrzydUli 2" ma siostrę! Zobaczcie, kto wcieli się w rolę Angeliki Kubasińskiej!

Serial "BrzydUla" zniknie z anteny i wróci na początku przyszłego roku.

Brzydula 2
TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

1 stycznia nowe odcinki serialu trafią na player.pl.

Jest zwiastun nowej "BrzydUli". Produkcja zdradzła pierwsze szczegóły
Instagram

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37