Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli"

Violetta z "BrzydUli 2" ma siostrę! Zobaczcie, kto wcieli się w rolę Angeliki Kubasińskiej!

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli"

Do serialu „BrzydUla 2”dołączy nowa postać! Wcieli się w nią Katarzyna Ankudowicz, którą widzowie doskonale znają z roli w serialach „Bulionerzy” i „Pierwsza miłość”. Aktorka w kontynuacji hitu TVN zagra siostrę Violetty Kubasińskiej-Hu! Kolejna tak barwna postać w serialu z pewnością namiesza nie tylko w życiu Violi, ale też pozostałych bohaterów.

Violetta z "BrzydUli" 2 ma siostrę!

Serial „BrzydUla” wrócił na antenę TVN po ponad 10 latach od premiery. Co prawda nie wszystkie nowe wątki spodobały się fanom i niektórzy krytykowali fakt, że Ula stała się „Matką Polką”, ale serial nadal budzi ogromne emocje. Już na początku nowej edycji do obsady „BrzydUli” dołączyło kilka osób, ale największe zaskoczenie budzi fakt, że Violetta Kubasińska ma siostrę i niebawem ją poznamy.

Angelica Kubasińska namiesza w serialu – tym bardziej, że jest tak barwną postacią, jak jej siostra. W tę rolę wcieliła się Katarzyna Ankudowicz i jej debiut w tej roli zobaczymy już w 63. odcinku!

No i przyjechałam! 🎈✨💕To znaczy... Angelica Kubasińska przyjechała do swojej siostry Violetty Kubasińskiej Hu!!!!🔥🔥🔥🔥 „BrzydUla2” 🔥🔥🔥🔥🔥TAAAAAK!!!!!! Dołączyłam do obsady tego kultowego serialu i meeegaaa się jaram!!!  - napisała na Instagramie Katarzyna Ankudowicz.

Aktorka wyznała, że to najbardziej "odlotowa postać", jaką do tej pory miała okazję grać:

Dziękuję najbardziej na świecie Marcie Ostrowicz i @adamerska_mua za wykreowanie Angeli kostiumem, włosem, rzęsą i blikiem!! Jest najbardziej odlotową postacią, jaką dotąd przyszło mi grać w serialu!✨✨✨✨Jestem mega wdzięczna produkcji i wszystkim twórcom za tę fantastyczną przygodę!!!! 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 obym tego tylko nie spie... (wiadomo)! 🤪 Kto będzie oglądał??  

Fani serialu nie kryją radości, że do "BrzydUli" dołączy kolejna barwna postać i nie mają wątpliwości, że Katarzyna Ankudowicz doskonale poradzi sobie w tej roli!

No i pięknie 💕🔥 Czekam na odcinki z Angela💣

Już nie mogę się doczekać tych odcinków! 

Będzie Pani absolutnie fantastyczna w tej roli, jestem tego pewna 😀

Spójrzcie na to zdjęcie! W serialu "BrzydUla" będzie się działo!

Zobacz także: Dlaczego Jacek Braciak nie wrócił do "BrzydUli"? Ostro krytykuje seriale TVN : "Nie ma życia"

Będziecie oglądać "BrzydUlę"? 

Katarzyna Ankudowicz w ciąży!

 

 

Więcej na temat Brzydula Katarzyna Ankudowicz
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37