Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży, a co z graną przez nią Joasią w "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram

W najnowszym magazynie „Party” Basia Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła to, o co dziennikarze pytali już od dawna - swoją ciążę! Radosną nowinę aktorka i jej mąż Rafał trzymali dotąd dla siebie, a ogłosiła ją publicznie dopiero wtedy, gdy Barbara „poczuła się spokojniejsza”.

Fani talentu Basi oraz seriali, w których występuje, już zastanawiają się, czy w ciążę zajdą również serialowe bohaterki, które gra aktorka. Co mówi sama Barbara Kurdej-Szatan?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan potwierdziła ciążę. Tym zdjęciem zdradziła się jednak wcześniej?

Barbara Kurdej-Szatan potwierdza ciążę

Basia Kurdej-Szatan w „Party” przyznała, że jest w piątym miesiącu ciąży. Jak wyznała, chce rodzić naturalnie. 

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy. Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie we wszystkich szpitalach w Polsce jest to zakazane. Tatusiowie nie mają wstępu na porodówkę, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni – mówi Basia.

A co z graną przez Basię jedną z ulubionych bohaterek „M jak miłość” - Joasią Chodakowską? Czy też będzie w ciąży? 

Ja te ostatnie odcinki nagrywałam już, będąc w ciąży, ponieważ chciałam pracować jak najdłużej, natomiast realizatorzy starali się skracać mi czas na planie. Nie mogę powiedzieć, na co umówiłam się z produkcją serialu, ponieważ wtedy ujawniłabym całą jego fabułę - mówi Barbara w portalu Plejada.pl. - Gram w dwóch serialach (również w "W rytmie serca" - red.), są różne możliwości, ale mogę zdradzić, że gdzieś na pewno pojawię się w ciąży - dodaje.

Serwis Plejada.pl powołuje się też na osobę z produkcji „M jak miłość”. I jak się okazuje, postać w którą wciela się Basia, również będzie w ciąży. 

Joanna najpierw będzie źle się czuła. Potem zrobi test ciążowy i okaże się, że uzyskała pozytywny wynik. Wątek będzie się rozwijał, a wszystko to już od września w premierowych odcinkach "M jak miłość" - cytuje informatora portal.

Odcinki z ciężarną Joasią zobaczymy więc już po wakacjach. Czekacie?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży! Kto jeszcze spodziewa się dziecka? Lista gwiazd jest długa!

Joasia Chodakowska również ma być w ciąży! Jak potoczy się jej wątek? 

Joasia Leszek M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53