Artur Żmijewski odejdzie z Ojca Mateusza?
AKPA

Artur Żmijewski odchodzi z serialu "Ojciec Mateusz"! Czy jest szansa na jego powrót?!

Artur Żmijewski odejdzie z Ojca Mateusza?
AKPA

Fani "Ojca Mateusza" przeżyli ogromne zaskoczenie, kiedy okazało się, że Artura Żmijewskiego ma zastąpić Mikołaj Roznerski! Gwiazdor "M jak miłość" ma wcielić się w rolę księdza Walerego, który pojawi się na parafii na miejsce ojca Mateusza. Ten wyjedzie do Krakowa na rekolekcje. Potem okaże się, że duchowny zagnie! Czy jest więc szansa na powrót Żmijewskiego do serialu?

Artur Żmijewski odchodzi na stałe z "Ojca Mateusza"?!

Skąd te zmiany? Już jakiś czas temu mówiło się, że Artur Żmijewski ma dość roli księdza i nie chce być zaszufladkowany. O zmianach myślał ponoć od dawna, ale przetrwał na planie tak długo, ponieważ produkcja zgodziła się, aby aktor wyreżyserował kilka odcinków serialu. Jednak według mediów, Żmijewski powiedział dość i poprosił scenarzystów o wygaszenie jego wątku. Producenci spełnili prośbę gwiazdora i w ten oto sposób na planie pojawi się nowy ksiądz, a w tej roli - Mikołaj Roznerski. Czy jednak Artur Żmijewski odejdzie na stałe z serialu? "Super Express" podaje, że producenci zostawiają mu otwartą furtkę, czyli możliwość powrotu:

Czas pokaże. Zostawił sobie otwartą furtkę. Jego bohater zawsze może się odnaleźć – czytamy w gazecie.

A czy rzeczywiście Roznerski zastąpi Żmijewskiego w "Ojcu Mateuszu"? Aktor w końcu odniósł się do wszelkich spekulacji:

Człowiek wyjeżdża na chwilę z kraju, a tu się okazuje w mediach, że wraca i zastępuje Ojca Mateusza. Dementuję: nie zastępuję Artura Żmijewskiego w roli Ojca Mateusza. Ojciec Mateusz jest tylko jeden. Ja gram w jednym odcinku. Pojawię się na chwilę w Sandomierzu i bardzo się z tego cieszę - powiedział aktor w rozmowie z plejada.pl

Jak więc teraz będzie wyglądał "Ojciec Mateusz"? Czy nadal będzie hitem po zmianach? Jak podają wirtualnemedia.pl średnia oglądalność produkcji w 2019 roku wynosiła 3,4 mln widzów! 

Jakie plany ma Artur Żmijewski? Aktor sporo wciąż sporo gra - w 2020 zobaczymy go m.in. w trzeciej części filmu "Psy"!

artur-zmijewski-paulina-zmijewska
EastNews

Mikołaj Roznerski ma świetną passę! W 2019 roku zagrał aż w czterech filmach!

Mikołaj Roznerski
East News


 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51