Ewelina Gnysińska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Artur zabije Darię! Wszystko przez... Jakuba Karskiego! Dramat w "M jak miłość"

Ewelina Gnysińska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Kiedy kilka tygodni temu Telewizyjna Dwójka rozpoczęła emisję najnowszego sezonu "M jak miłość" chyba nikt nie spodziewał się tego, że tej jesieni producenci serialu zafundują nam aż tak wielkie emocje! Okazało się bowiem, że wkrótce w serialu zginie Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)! Psychopata od kilku lat terroryzował Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski),  a teraz będzie chciał zabić byłą żonę- Izę obroni wówczas młodszy brat Marcina, który zabije Skalskiego! Teraz okazuje się, że zanim Artur zginie, w "M jak miłość" dojdzie do jeszcze jednego dramatu! 

Artur zabije Darię!

W ostatnim odcinku "M jak miłość" Daria (Ewelina Gnysińska) dowiedziała się, że Artur wciąż śledzi Izę. Po tym, jak zrobiła mu awanturę Skalski wpadł w szał i zaczął ją bić. Teraz okazuje się, że w kolejnej odsłonie serialu dramat pięknej lekarki wcale się nie skończy. Jak informuje portal superseriale.se.pl Artur będzie więził Darię, która będzie szukała pomocy dzwoniąc do Izy! Narzeczona Marcina nie odbierze jej telefonów, ale poinformuje Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), że ma złe przeczucia. Policjant skontaktuje się z Darią, ale kobieta będzie udawać, że nic się nie stało ponieważ Artur będzie stał obok niej! Później Darii uda się skontaktować z Jakubem i poprosi go o spotkanie.

Kobieta będzie udawała, że wybaczyła Arturowi i powie mu, że musi iść do apteki. Skalski zacznie jednak podejrzewać, że lekarka go oszukuje. Artur nie pozwoli jej wyjść z domu i wtedy zobaczy, że kobieta dostała wiadomość od Jakuba, który napisze, że czeka na nią w wyznaczonym miejscu! Skalski będzie wściekły i wtedy postanowi pozbyć się Darii! Związaną i pobitą lekarkę wywiezie z domu, a wtedy kobieta zrozumie, że Artur jest seryjnym mordercą, a ona jest jego kolejną ofiarą.

- Dokąd jedziemy?- będzie pytać Daria. 
- Zobaczysz. Historia lubi się powtarzać - odpowie Artur.
- O czym ty mówisz?- zacznie dopytywać przerażona lekarka.
- Wszystko już było, moja droga. Tylko skład osobowy się trochę zmienił. Życie jest... śmiertelnie przewidywalne- odpowie jej Skalski.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków "M jak miłość"! Jesteście zaskoczeni tak dramatycznym zakońzeniem wątku Artura w serialu?

Zobacz także: Wojtek nakryje Leszka w sypialni Joanny! Co zrobi zbuntowany chłopak w "M jak miłość"?

Artur zabije Darię.

M jak miłość Artur i Daria
fot. MTL Maxfilm

Sms od Jakuba wywoła ogromne emocje w Arturze.

Jakub Karski M jak miłość
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53