M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film
Seriale

Anka czeka aż Magda umrze, aby wrócić do Budzyńskiego! Czy jej się uda? Zobacz, co w "M jak miłość"

Anka czeka aż Magda umrze, aby wrócić do Budzyńskiego! Czy jej się uda? Zobacz, co w "M jak miłość"

Magda w „M jak miłość” walczy o życie po zażyciu narkotyku należącego do Łukasza. Kiedy Chodakowska jest bliska śmierci, okazuje się, że nie wszyscy jej przyjaciele dobrze jej życzą! W 1437 odcinku serialu, który zobaczymy 15 kwietnia, wszyscy będą cieszyli się z poprawy stanu zdrowia Magdy, oprócz Anki! To ona czekała na śmierć przyjaciółki, aby móc wrócić do dawnego kochanka.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, w końcu to Magda kilka dni temu uratowała jej życie, reanimując ją po wypadku. 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

Zobacz takżeMagda umrze w "M jak miłość"? Kinga nie zdąży się z nią pożegnać! Zobacz, co wydarzy się w serialu!

M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm
Seriale
Tomek wróci, choć nie tak jak myślicie! Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"
Tomek wróci, choć nie tak jak myślicie! Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"

Od śmierci Tomka Chodakowskiego (w tej roli Andrzej Młynarczyk) minął już ponad rok. Ostatni odcinek "M jak miłość" w którym widzowie zobaczyli policjanta został wyemitowany we wrześniu 2017 roku. Od tamtej chwili wdowa po Chodakowskim nie potrafi ułożyć sobie życia u boku innego mężczyzny. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wciąż tęskni za ukochanym mężem i odrzuca względy kolejnych adoratorów. Ale już wkrótce wszystko się zmieni! Czy Chodakowska znów będzie szczęśliwa i rozpocznie nowy związek? Joasia zakończyła żałobę po Tomku? Jak już wiemy, jakiś czas temu w życiu Joasi pojawił się przystojny milioner Leszek (Sławek Uniatowski). Chodakowska od razu zwróćiła uwagę na biznesmena, ale nic nie wskazywało na to, że wkrótce... spędzą razem romantyczne chwile! Jak to tego dojdzie? Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1437 odcinku "M jak miłość" Chodakowska dowie się, że Wojtuś (Feliks Matecki) zgubił się podczas wycieczki klasowej do Kampinosu! Joasia postanowi pojechać na miejsce, żeby rozpocząć poszukiwania chłopca - w trudnych chwilach będzie wpierał ją właśnie milioner Leszek! Dzięki Leszkowi Joasia szybko odnajdzie Wojtusia, a później milioner zaproponuje Joasi, żeby przenocowali w jednym z pensjonatów w Kampinosie. Joasia i Leszek spędzą razem miły wieczór i wtedy wdowa po Tomku dostrzeże ogromne podobieństwo Leszka do... jej zmarłego męża. Następnego dnia, Joasia da się ponieść emocjom i pocałuje przystojnego milionera!  Czy to oznacza, że Joasia nie będzie dłużej sama? Tomek Krajewski zastąpi u jej boku zmarłego Tomka Chodakowskiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Waszym zdaniem Leszek i Joasia pasują do siebie? Joasia zauważy ogromne podobieństwo Leszka do jej zmarłego męża...

Iga Krefft
instagram
Seriale
Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!
Jej postać wyjedzie do Australii?

Wątek Uli w "M jak miłość" cały czas się rozrasta. Jeszcze niedawno postać grana przez Igę Krefft miała stanąć na ślubnym kobiercu z Jankiem (Tomas Kollarik). Niestety, w jej życiu pojawił się Bartek (Arkadiusz Smoleński), dla którego dziewczyna straciła głowę. Ula nie bała się nawet jego kryminalnej przeszłości. Ostatnio wydawało się, że dla tej pary znowu zaświeciło słońce. Czy jest więc możliwe, że Iga Krefft i jej wątek znikną z "M jak miłość"? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się, co zdradziła nam aktorka.    Zobacz także:  Powoli ogranicza zawodowe obowiązki... Katarzyna Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?!   Iga Krefft już od kilkunastu lat wciela się w postać Uli   Jej wątek zniknie z "M jak miłość"?

M jak miłość - Magda w szpitalu w bardzo złym stanie
Mat. promocyjne
Seriale
Magda umrze w "M jak miłość"? Kinga nie zdąży się z nią pożegnać! Zobacz, co wydarzy się w serialu!
Magda umrze w "M jak miłość"? Kinga nie zdąży się z nią pożegnać! Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! W ostatnim odcinku serialu widzowie byli świadkami, jak Magda (Anna Mucha) pomyliła leki na serce z narkotykami. W finałowej scenie Magda w fatalnym stanie prosiła o pomoc śpiącego Andrzeja (Krystian Wieczorek)... Jak już wiemy, w kolejnych odsłonach "Mjm" Magda  trafi do szpitala, w którym specjaliści będą walczyć o jej życie! Stan ukochanej Budzyńskiego będzie naprawdę krytyczny, a zrozpaczony prawnik zorientuje się, że to Łukasz (Jakub Józefowicz) musiał podrzucić Magdzie narkotyki.  Co się stanie z Magdą? Jak informuje portal superseriale.se.pl Magda już kilka godzin po przewiezieniu do szpitala odzyska przytomność. I choć jej stan wciąż będzie ciężki, to będzie mogła porozmawiać ze swoimi bliskimi. Niestety, po jakimś czasie organizm Magdy nie będzie miał siły na dalszą walkę, a lekarze nie będą wiedzieli, jak jej pomóc... Zrozpaczony ojciec Magdy w 1436 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Kingi, żeby przekazać, że jego córka jest w krytycznym stanie. Przyjaciółka przyjedzie do szpitala, ale nie zdąży pożegnać się z Magdą, która zostanie podłączona do respiratora!  Kinga rzuci się w ramiona zrozpaczonego Kamila (Marcin Bosak). To właśnie z nim spotkała się Magda kilka godzin przed dramatycznymi wydarzeniami. Kiedy Magda zapadnie w śpiączkę, okaże się, że Kamil jest śmiertelnie chory i chciał spędzić z nią ostatnie chwile swojego życia. Z tym, że mnie nie będzie już się pogodziłem, ale ty nie możesz mi tego zrobić. Musisz żyć - powie do nieprzytomnej Magdy.  Czy Magda przeżyje? Ostatnio dowiedzieliśmy się, że stan partnerki Budzyńskiego poprawi się. Czy wtedy zbliży się do Kamila? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Magda w ciężkim stanie trafi...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner