M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film

Magda w „M jak miłość” walczy o życie po zażyciu narkotyku należącego do Łukasza. Kiedy Chodakowska jest bliska śmierci, okazuje się, że nie wszyscy jej przyjaciele dobrze jej życzą! W 1437 odcinku serialu, który zobaczymy 15 kwietnia, wszyscy będą cieszyli się z poprawy stanu zdrowia Magdy, oprócz Anki! To ona czekała na śmierć przyjaciółki, aby móc wrócić do dawnego kochanka.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, w końcu to Magda kilka dni temu uratowała jej życie, reanimując ją po wypadku. 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

Zobacz takżeMagda umrze w "M jak miłość"? Kinga nie zdąży się z nią pożegnać! Zobacz, co wydarzy się w serialu!

1/3
Magda w szpitalu w M jak miłość

Stan Magdy będzie naprawdę ciężki, na tyle, że lekarze zdecydują się podłączyć ją do respiratora. Andrzej cały czas będzie czuwał przy jej łóżku, a przyjaciele nieustannie będą ją odwiedzać. W 1437 odcinku fani serialu dowiedzą się, że Magda wyjdzie z tego, bo jej serce nie zostało uszkodzone.

Serce Magdy nie zostało uszkodzone i w ogóle... pojawiło się światełko w tunelu. Odłączyli ją od respiratora, oddycha już samodzielnie - wyzna przyjaciołom Budzyński.

2/3
Rozmowa z lekarzem w M jak miłość

Po radosnej wiadomości Anka powie Kindze, że marzy o takiej miłości, jaka łączy Magdę i Andrzeja.

Nigdy nie widziałam, żeby facet tak kochał kobietę. I zobacz, jak to w życiu dziwnie się plecie... Magda leży tam nieprzytomna, a ja jej, mimo wszystko, zazdroszczę – powiedziała Waszkiewicz.

Mimo że Anka zrobiłaby wszystko, aby prawnik do niej wrócił powoli zdaje sobie sprawę, że to niemożliwe. Szczególnie, że Magda zacznie wracać do zdrowia. Nie będzie mogła pocieszać już Budzyńskiego, bo ten całą uwagę skieruje na ukochaną.

Zobacz takżeZaskakujące wyznanie Anki! Do czego przyzna się, gdy Magda będzie walczyła o życie w szpitalu?

3/3
Andrzej z M jak miłość

Kiedy tylko Magda poczuje się lepiej i odzyska przytomność, Andrzej od razu jej się oświadczy!

Jak tylko to całe zamieszanie się skończy, bierzemy ślub. Mam dość takiego życia na kocią łapę – powie przy szpitalnym łóżku.

Nie takiej wiadomości spodziewała się Anka. W jej głowie powstawał już plan, że znów będzie z Andrzejem, jeśli Magda nie przeżyje. Na szczęście wszystko skończy się dobrze dla zakochanych!

 

Więcej na temat M jak miłość