M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film

Anka (Weronika Rosati) przestanie szantażować Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i odnajdzie szczęście u boku jego przyjaciela? W "M jak miłość" szykuje się kolejny zaskakujący zwrot akcji!

Przez ostatnie miesiące Anka mocno mieszała w życiu Andrzeja. Kobieta wyraźnie nie potrafiła poradzić sobie po rozstaniu z kochankiem, który teraz tworzy szczęśliwy związek z jej przyjaciółką Magdą (Anna Mucha). Magda w 1428. odcinku serialu (emisja 12 marca) dowie się, że Anka i jej partner w przeszłości mieli romans. Jak już wiemy, między przyjaciółkami dojdzie do ostrej awantury, a chwilę później Waszkiewicz będzie miała poważny wypadek.  Wiadomo również, że po dramatycznych wydarzeniach Magda wybaczy Ance i Budzyńskiemu. Teraz okazuje się, że Waszkiewicz wpadnie w oko innemu boahterowi "M jak miłość"! 

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu!

Zobacz także: M jak miłość: Magda dowie się o romansie Anki i Budzyńskiego, a oni... zostaną rodzicami!

1/3
M jak miłość: Magda i Andrzej
Instagram

Już wkrótce Magda dowie się, że Andrzej i Anka w przeszłości mieli romans. Z czasem Magda wybaczy przyjaciółce i swojemu partnerowi. Waszkiewicz przeprosi przyjaciółkę i byłego kochanka, który zdecyduje, że nie będzie dłużej bronił jej w sądzie.

Portal superseriale.se.pl przypomina, że Ankę czeka walka sądowa z Aleksem. Budzyński poprosi swojego przyjaciela, żeby był obrońcą Waszkiewicz. Adam Werner (Jacek Kopczyński) będzie zachwycony! 

2/3
Mat. prasowe

Według doniesień portalu, Adam pozna Ankę w 1431. odcinku "M jak miłość". Co więcej, okazuje się, że prawnik kompletnie straci  dla niej głowę! Przed rozprawą w sądzie Adam będzie sugerował swojej klientce, że na jakiś czas powinna zniknąć z Warszawy. Prawnik osobiście zawiezie Waszkiewicz do siedliska w Grabinie... Czy tam zaiskrzy miedzy Adamem a Anką?

 

3/3
M jak miłość: Adam Werner
Instagram

Waszym zdaniem Anka Waszkiewicz i Adam Werner będą mieli romans? Piękna malarka i przystojny prawnik pasują do siebie? Głosujcie w naszej sondzie!

Przypominamy, że 1432 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 26 marca. 

Więcej na temat M jak miłość