Agnieszka Kaczorowska przytyła przez ciążę... w serialu! Okazuje się bowiem, że bohaterka w którą wciela się w "Klanie" już wkrótce dowie się, że spodziewa się dziecka. Według informacji Faktu, Agnieszka Kaczorowska poszła śladem zagranicznych gwiazd i postanowiła poświęcić się dla roli. Aktorka chciała, aby sceny z ciężarną Bożenką wyszły jak najbardziej wiarygodnie, dlatego przytyła kilka kilogramów.

Reklama

Wkrótce w odcinkach emitowanych na antenie TVP 1 Bożenka dowie się, że spodziewają się z Miłoszem dziecka. Agnieszka podeszła więc do tego wyzwania jak rasowa aktorka. Zawsze pilnowała się z dietą, a teraz się cieszy, że może sobie pofolgować, bo przecież jest usprawiedliwiona- w rozmowie z tabloidem zdradził pracownik produkcji.

ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO - Taniec z Gwiazdami!

Figura Agnieszki Kaczorowskiej wzbudza ogromne emocje od samego początku 5.edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W prasie prawie po każdym odcinku pojawiały się artykuły sugerujące, że tancerka przytyła kilka kilogramów. Media zastanawiały się wówczas, czy Agnieszka Kaczorowska nie zajada stresu. Doniesienia tabloidów najwyraźniej były nieco przesadzone.

Zobacz także

Oglądacie serial "Klan"?

Zobacz także: czy podczas okresu można zajść w ciążę?

Zobacz także: Zemsta Bożenki w Klanie na bohaterce Edyty Herbuś! Poleje się krew? Musicie to zobaczyć! HIT SIECI

Agnieszka Kaczorowska przytyła do roli w serialu "Klan".

Reklama

Serialowa Bożenka będzie w ciąży.

Reklama
Reklama
Reklama