Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.  

Praca

Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać. 

Praca

Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje. Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później. 

Praca

Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości. 

Praca

Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu  nie spodziewaj się zmian.

Praca

Korzystaj z napływających ofert. Starsza kobieta zaproponuje ci współ- pracę. Trzeba szybko podjąć decyzję.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Będziesz pod urokiem pewnego mężczyzny. Może to jego pasja, a może kolor jego oczu sprawią, że poczujesz się inaczej.

Praca

Jeżeli urodziłaś się w maju,  to śmiało możesz prosić o podwyżkę, szczególnie jeśli pracujesz w edukacji lub branży artystycznej. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Najbliższe dni sprzyjają nie tyle snuciu planów o potomstwie, ile zajściu w ciążę. Jeśli myślisz o założeniu rodziny, może wkrótce ogłosisz dobrą nowinę?

Praca

Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś sama sobie szefem, to spodziewaj się teraz dużego zarobku.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Singielki powinny uważać na nowe znajomości. Nic z nich nie wyniknie, randki skończą się jedynie rozczarowaniem, które szybko minie.

Praca

Niepotrzebnie się stresujesz. Niebawem okaże się, że nie ma powodów do niepokoju. Tylko działaj wielozadaniowo.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Randki poza domem okażą się nieudane. W związkach też problemy  i brak porozumienia. Cóż, obecny czas raczej nie sprzyja uczuciom.

Praca

W pracy dużo problemów. Niektóre z was mogą nagle opuścić stanowisko pracy. Trzymaj emocje na wodzy!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Możesz pomyśleć, że powrót kogoś z przeszłości rozwiąże twoje troski. Nie rób sobie dużej nadziei. Szybko  okaże się, czy znajomość ma sens.

Praca

Przed tobą dużo pracy. Sama będziesz musiała sprostać trudnym zadaniom. Nie oczekuj więc wsparcia.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Podczas zakupów w dziale wnętrzarskim trafisz na sympatycznego mężczyznę. Małżeństwa wybiorą się  do eleganckiej restauracji.  

Praca

Na udane interesy mogą liczyć osoby, które pracują w nieruchomościach lub handlu. Dobra sprzedaż!

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Jeżeli zamierzasz wyjechać na krótki urlop za granicę, nie wahaj się. Ktoś sprawi, że zwykłe wakacje zamienią się  w podróż twojego życia.

Praca

Zapowiadają się zmiany. Możesz spodziewać się oferty pracy z zagranicy lub wyjazdu w delegację.

 

Zobacz także
Wodnik

Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

Weronika Rosati znak zodiaku Koziorożec

Koziorożce (jak Weronika Rosati) będą miały trudny czas w miłości! Co Cię czeka? Sprawdź swój znak! HOROSKOP na nowy rok!

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie bardzo uważaj na nowe znajomości, z perspektywy drugiej osoby relacja może wyglądać zupełnie inaczej. W związkach zwróć większą uwagę na potrzeby partnera i bądź wyrozumiała, to zapobiegnie wielu konfliktom. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach nabierzesz ochoty na zawieranie nowych, interesujących znajomości. Swoją błyskotliwością  ujmiesz niejednego. Praca Nareszcie odetchniesz z ulgą. Stara sprawa zostanie wyjaśniona, trzeba będzie jeszcze tylko uzupełnić kwestie formalne. Spodziewaj się dodatkowego dochodu. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Skusisz się na potajemne pogaduszki  i flirciki. W związkach możliwe awantury rodzinne. Niektóre  z was będą szukać pocieszenia u przyjaciela. Praca Ucieszą cię dodatkowe pieniądze, jednak szybko okaże się, że należy sfinansować inne projekty. Długo nie nacieszysz się więc swoją nagrodą. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twój urok będzie nieodparty. Poczujesz się atrakcyjna i z łatwością kogoś poznasz. Jednak tak dobrze zapowiadająca się znajomość wkrótce cię czymś zaskoczy. Praca Jesteś wyczerpana. To najlepszy moment, aby się spakować i wyruszyć na krótkie wakacje. Ryby urodzone w lutym będą nastawione na zarabianie  i myślenie o zyskach. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać.  Praca Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w czwartek, 16 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Miłość może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie Będąc w związku nie szukaj szczęścia poza nim, możesz potem tego żałować. W pracy bardzo ważne będę relacje międzyludzkie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Miłość pojawi się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Osoby w związkach poznają kogoś fascynującego, ale będzie to tylko platoniczne uczucie . Praca W pracy szykuje się niespodzianka. Nie odkrywaj do końca wszystkich swoich kart atutowych. Więcej pracy wykonuj  samodzielnie. Szczęście sprzyja artystom i pisarzom! Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Romantyczne chwile spędzisz głównie... w Internecie! Tam czeka na ciebie miłość. Trochę jednak musisz poczekać, zanim się spotkacie w cztery oczy.  Praca Jeśli szukasz pracy  lub chcesz ją zmienić, to dobre nowiny przyjdą od twojego przyjaciela. Może trzeba będzie kimś się zaopiekować albo mu pomóc. Warto!  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Masz już dość portali randkowych? Nie zniechęcaj się! Tym razem zapoznasz kogoś starszego, kto zakocha się w tobie bezwarunkowo. Pytanie tylko,  co z tym zrobisz… Praca Zostaniesz wyróżniona. Czeka cię też odpowiednie docenienie finansowe.  Nie wszystkim się to  spodoba. Uważaj na „złe języki” i plotki.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Swoją miłość możesz spotkać w podróży. Jednak wszelkie romanse na odległość , które opierać się będą tylko na wymianie wiadomości, zakończą się fiaskiem. I to szybko! Praca Nieświadomie staniesz...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.   W związkach tajemnice. Praca Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz. Praca Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar. Praca Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Rozstałaś się  z partnerem ? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner