Edyta Górniak o rozstaniu z partnerem
ONS

Druga połowa marca przyniosła wręcz lawinę doniesień o nagłym rozpadzie związku Edyty Górniak i Piotra Schramma. Para po trzech latach wspólnego życia miała się rozejść w dość nieprzyjemnych okolicznościach - tak przynajmniej twierdził jeden z tabloidów. Górniak szybko ukróciła te spekulacje i wystosowała odpowiednie oświadczenie. Przypomnijmy: Edyta skomentowała plotki o rozstaniu z partnerem

Zdecydowana deklaracja gwiazdy nie przeszkodziła jednak prasie brukowej w snuciu kolejnych historii na temat rzekomego kryzysu, a cała historia zaczęła przypominać telenowelę. Skąd w ogóle wziął się pomysł, że para się rozstała? W najnowszym wywiadzie dla "Pytania na Śniadanie" Górniak w żartobliwym tonie wyznała, iż powodem może być jej wspólne zdjęcie z... Justinem Timberlakem.


My zrobiliśmy z Piotrem w tej sprawie dochodzenie. Braliśmy pod uwagę różne scenariusze i ostatecznie Piotr stwierdziło, że to zaczęło się od tego, że ja umieściłam na Facebooku zdjęcie z Justinem Timberlakem  - to jest mam nadzieję żart, aczkolwiek śmialiśmy się, że jest to prawdopodobne - moi fani wiedząc, że jestem wielkim fanem Justina Timberlake''''a, zrobili taki fotomontaż, że po wielkiej gali na Grammy, po wspólnym wystąpieniu, wracamy razem ze sceny. I może to spowodowało te plotki? - zastanawia się z przymrużeniem oka w rozmowie z Pauliną Drażbą.


A teraz już całkiem na poważnie - diwa jest przekonana, że takie spekulacje to efekt tego, iż nie widujemy jej na salonach z ukochanym, nie manifestuje też swojej miłości publicznie czy na okładkach kolorowych magazynów. I jak zastrzega, nie zamierza tego robić.
 

Jestem już teraz nauczona bardzo trudnym doświadczeniem sprzed wielu lat i nie chciałabym powtórzyć tego samego błędu. Więc nawet dla zasady, gdyby te prowokacje miały służyć temu, żebyśmy zdradzili jednak nasze zdjęcia z wakacji wspólne, intymne, jakiekolwiek, po to, żeby przekonać wszystkich, że to nie prawda to tak się nie stanie. My sobie bardzo cenimy z Piotrem nasz świat i naszą intymność - zapewnia w "Pytaniu na Śniadanie".


Wszystko wskazuje na to, że Górniak rzeczywiście wyciągnęła lekcję z poprzednich związków. Kibicujecie jej relacji z Piotrem?

Zobacz: Fani wkręcili Górniak. Gwiazda była w szoku

Zjawiskowa Edyta Górniak na rozdaniu Wiktorów 2013: