Rafał Maślak ślub
archiwum prywatne

Żona Rafała Maślaka pokazała urocze zdjęcie z synkiem. "Mogłabym tak w nieskończoność"

Rafał Maślak ślub
archiwum prywatne

29 marca na świat przyszedł Maksymilian Maślak, czyli pierwsze dziecko Rafała Maślaka i jego żony Kamili Nicpoń. Para nie mogła się doczekać aż zobaczy swoją pociechę, o czym często pisała na Instagramie. Zarówno Rafał, jak i Kamila marzyli o rodzicielstwie. 

Odliczamy dni❤️ #bardzo #blisko #cantwait  #soon #maksymilian# czekamynaciebie  👶🏼 - pisał Rafał Maślak, pokazując zdjęcia ciężarnej żony.

O tym, że żona modela jest w ciąży, dowiedzieliśmy się w święta Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy Rafał Maślak i Kamila Nicpoń poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka. Natomiast w dniu swoich 30. urodzin Rafał Maślak pochwalił się, że będzie miał syna.

Żona Rafała Maślaka pokazała urocze zdjęcie synka

Teraz Rafał Maślak i jego żona chętnie publikują zdjęcia synka, choć idą w ślady innych gwiazd i ukrywają jego twarz. To jednak żadna przeszkoda, żeby pokazać naprawdę urocze fotografie malca. Widać, że para spełnia się w nowej roli, a Maksymilianowi oboje poświęcają tak samo dużo czasu. Niedawno Rafał Maślak pokazywał, jak spędza czas ze swoim synkiem, teraz natomiast Kamila pochwaliła się słodkim zdjęciem na Instastories.

Mogłabym tak w nieskończoność - napisała szczęśliwa mama.

żona Rafała Maślaka pokazała nowe zdjęcie z synkiem
Instagram

Przypomnijmy, że Rafał Maślak i Kamila wzięli ślub 14 sierpnia 2018 roku. Para pobrała się w historycznym pałacu za Warszawą. Na ceremonii pojawiło się 200 gości, wśród których bawili się m.in. Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka czy Macademian Girl. Rafał i Kamila poznali się na planie teledysku disco polo. Nie każdy wie, że relacja pary była dość burzliwa - 2 lata temu podczas walentynek Rafał i Kamila rozstali się! 

Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem…Co w takiej sytuacji zrobić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever – napisał wtedy Maślak na swoim Facebooku.

Na szczęście kryzys w związku Rafała i Kamili nie trwał długo, a ich historia ma prawdziwy happy end. 

 

Rafał i Kamila zostali rodzicami!

Rafał Maślak odebrał ze szpitala Kamilę Nicpoń i ich syna

Rafał Maślak spełnia się w nowej roli 

Rafał Maślak pokazał synka
Instagram

 

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08