Jerzy Brzęczek Jerzy Brzęczek z żoną Jerzy Brzęczek z żoną Adam Nawałka z żoną na imprezie
Jerzy Brzęczek
East News
1/4
Jerzy Brzęczek
East News

 

Jerzy Brzęczek zastąpił Adama Nawałkę. To nowy trener polskiej kadry. Zbigniew Boniek podjął już decyzję i wyznaczył nowego selekcjonera, który będzie prowadził polską drużynę w zbliżających się eliminacjach do Euro 2020. Kim jest Jerzy Brzęczek? Dlaczego właśnie on zastąpi Nawałkę? I kto stoi za jego sukcesem?

 

Wszystkiego dowiesz się z naszej galerii.

 

Zobacz: "Dzięki Tobie trenerze uwierzyłem w marzenia!" Najbardziej wzruszające pożegnania Nawałki!

2/4
Jerzy Brzęczek z żoną
East News

 

Jerzy Brzęczek nigdy nie mówił zbyt chętnie o swoim życiu prywatnym, dlatego też niewiele wiemy o jego żonie. W trudnym momencie mógł liczyć na wsparcie żony, z którą ma dwóch synów. Niewiele o niej wiadomo. W jednym z wywiadów Jerzy Brzęczek zachwalał jej umiejętności kulinarne.

 

To właśnie jego żona była największym wsparciem dla Brzęczka w trudnych chwilach. Jedna z sióstr następcy Adama Nawałki, Anna była mamą Kuby Błaszczykowskiego. Została zamordowana przez męża. To  był bardzo trudny moment dla Brzęczka - on sam poinformował rodzeństwo i brata Kuby o jej tragicznej śmierci.

Kiedy siostra straciła życie, zastanawiałem się, czy to przypadek, czy jednak przeznaczenie – powiedział w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

3/4
Jerzy Brzęczek z żoną
East News

Jerzy Brzęczek nigdy nie mówił wiele o swojej żonie. Stara się chronić jej prywatność. Podobnie robił Adam Nawałka, który również nie chciał za dużo mówić o swojej małżonce.

 

Więcej: Ile zarabia Adam Nawałka? Pensja, premia i do tego udział w reklamach. Podliczyliśmy wszystko!

4/4
Adam Nawałka z żoną na imprezie
East News

Adam Nawałka podobnie jak Jan Brzęczek nie chce za dużo mówić o swojej żonie. Jedno jest pewne - bycie żoną trenera z pewnością nie jest łatwe. Ciągły stres, napięcie i narastające oczekiwania wobec trenera reprezentacji - żona musi wiedzieć jak pomóc mężowi w takich chwilach.

 

Zobacz: "Dzięki Tobie trenerze uwierzyłem w marzenia!" Najbardziej wzruszające pożegnania Nawałki!

Więcej na temat Adam Nawałka Jerzy Brzęczek