Adam Nawałka z żoną Grażyna Torbicka Adam Nawałka z żoną na imprezie Adam Nawałka Adam Nawałka
Adam Nawałka z żoną
East News
Jak się poznali?
1/5
Adam Nawałka z żoną
East News

Poznali się w liceum, a Adam Nawałka początkowo nie traktował tej znajomości poważnie. Nawałka jako młody mężczyzna miał duże powodzenie u kobiet - nic dziwnego! Był niezłym przystojniakiem, dobrze się ubierał i zdecydowanie wyróżniał się na tle kolegów. Ale w 1975 roku okazało się, że przypadkowa znajomość z Katarzyną Kotulińską to nie zwykłe zauroczenie, a prawdziwa miłość. Katarzyna grała w koszykówkę, on zaczynał odnosić sukcesy w piłce nożnej. Ta sportowa para 40 lat później będzie nadal razem...

 

Poznaj dalszą historię ich miłości na następnych slajdach. >>> PRZEJDŹ DO NASTĘPNEGO SLAJDU

 

Więcej: Ile zarabia Adam Nawałka? Pensja, premia i do tego udział w reklamach. Podliczyliśmy wszystko!

2/5
Grażyna Torbicka

W 1978 roku podczas Mundialu w Argentynie plotkowano o jego romansie z Grażyną Loską, dziś Torbicką, córką Henryka Loski (†83 l.), który był wówczas wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Pan Henryk przyjeżdżał z córką na zgrupowania - mówił Andrzej Iwan o znajomości Nawałki z Torbicką. - Chciał zeswatać Grażynę z Adamem. 

Plotka ta została zdementowana. Po latach Nawałka tłumaczy, że z Torbicką łączyła go tylko przyjaźń - kilka razy spotkali się na kawie.

 

>>> PRZEJDŹ DO NASTĘPNEGO SLAJDU

 

Zobacz też: Już jest! Oto cały skład reprezentacji Polski na Mundial 2018

3/5
Adam Nawałka z żoną na imprezie
East News

Plotki o romansie Nawałki z Torbicką szybko zostały ukrócone. Tak naprawdę Nawałka miał wówczas tylko dwie miłości - piłka nożna i piękna Katarzyna.

 

Czy Katarzyna była kiedykolwiek zazdrosna o męża?

- Nigdy nie byłam zazdrosna o męża, bo nigdy nie dawał mi ku temu powodu - skwitowała żona Nawałki w jednym z wywiadów.

>>> PRZEJDŹ DO NASTĘPNEGO SLAJDU

4/5
Adam Nawałka
EastNews

Adam Nawałka był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, jednak liczne kontuzje uniemożliwiły mu kontynuowanie kariery. Momentami popadał w stany depresyjne - ale zawsze przy jego boku była Katarzyna. Kłótnie? W ich związku nie istniały, i nie istnieją dalej:

- Nigdy się nie kłóciliśmy - zdradziła Katarzyna Nawałka. - Zdarzają się tylko króciutkie spięcia, jednak Adam natychmiast rozładowuje atmosferę, nucąc zabawne piosenki. Albo podaje mi śniadanie do łóżka, specjalną jajecznicę z pomidorami.

5/5
Adam Nawałka
East News

Nawałka w 1985 roku wyjechali do Stanów Zjednoczonych do pracy, Katarzyna sprzątała domy, a Adam pracował przy wycinaniu drzew. W 1989 roku Nawałka z żoną wrócili do Polski i zaczęli zajmować się handlem. Jednak cały czas coś ciągnęło go do piłki nożnej. W 1995 roku skończył szkołę trenerską. W 2013 roku dostał od Bońka propozycję poprowadzenia polskiej kadry, ale najpierw musiała zgodzić się na to jego żona:

- Mąż zawsze potrafi postawić na swoim -  mówiła Katarzyna. - Ale on robi to tak ładnie i z uśmiechem, że nie można mieć do niego żalu! 

Nawałka często wyjeżdża, ale zawsze wraca do ukochanego miejsca - z żoną mieszkają w Rudawie pod Krakowem. Nie mają dzieci, ale w wolnym czasie rozwijają swoje pasje.

 

Pani Katarzyna nie jest tylko panią domu, prężnie rozwija swój biznes odzieżowy i prowadzi zajęcia aerobiku. 

Więcej na temat Adam Nawałka Mundial 2018