Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Meghan Markle kłamie, aby inni jej współczuli? Znana prezenterka oskarża księżną o kłamstwo

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Meghan Markle udzieliła poruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy od trzech lat odpowiedziała na prywatne pytania. Wyznała, że bardzo boli ją hejt, który jest kierowany w jej stronę. Wszystko odkąd związała się z księciem Harry'm i postanowiła zostać jego żoną. Księżna Sussex podczas rozmowy z trudem powstrzymywała łzy. Nie wszyscy uwierzyli w ich prawdziwość. Wendy Williams, znana prezenterka ze Stanów Zjednoczonych wyznała, że Meghan kłamie, aby zyskać sympatię! Naprawdę?

Williams atakuje Meghan Markle 

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego okazał się sporym zaskoczeniem dla wszystkich! Bo brat Williama związał się z Amerykanką, rozwódką i aktorką, której matka jest Afroamerykanką! Z początku nikt nie wierzył, że związek księcia z tak kontrowersyjną osobą przetrwa. Jednak Meghan i Harry pokazali, że miłość jest silniejsza niż wszystkie przeciwności losu i dziś para wspólnie wychowuje swojego pierwszego synka Archiego.

Barwna przeszłość Meghan Markle stała się bardzo łatwym kąskiem dla brytyjskiej prasy. Ta od kilku miesięcy publikuje wiele informacji dotyczących księżnej, które często są po prostu nieprawdziwe. W końcu po trzech latach milczenia żona Harry'ego udzieliła bardzo poruszającego wywiadu, w którym wyznała, że nie jest jej łatwo czytać nieprawdziwe informacje i udawać, że jest w porządku. Chcąc temu zaradzić kilka tygodni temu Meghan i Harry pozwali brytyjskie tabloidy za naruszanie prywatności księżnej i publikowanie nieprawdziwych informacji. 

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. Naprawdę się tego nie spodziewałam. Kiedy poznałam Harry'ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. A przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie - mówili, że "brytyjskie tabloidy mnie zniszczą". Nie rozumiałam tego, byłam naiwna - powiedziała Meghan.

Zobacz także: Meghan Markle prawie zaczęła płakać w czasie wywiadu! "To bardzo trudne do zniesienia"

Nie wszyscy uwierzyli w słowa przy których Meghan o mało co nie popłakała się. Znana prezenterka telewizyjna Wendy Williams wyznała, że żona księcia zgodziła się na ten wywiad, ponieważ chce zyskać sympatię. Jej słowa mają nie być szczere. 

Czy Ty wiesz kto ostrzegał ją przed ślubem z księciem? Podobno jakaś martwiąca się o nią koleżanka... Czy Ty wiesz o czym ja mówię? To jest tak, poznajesz księcia i twoja przyjaciółka ma ci powiedzieć" nie wychodź za niego za mąż"! Albo po prostu Meghan kłamie, aby zyskać sympatię - powiedziała Williams w swoim programie. 

Dodała, że Meghan dokładnie wiedziała co robi. 

Proszę nie próbuj zyskać od nas współczucia. Wiedziałaś co robiłaś... - mówiła. 

Uważacie, że Meghan Markle naprawdę udawała przed nami płacz i emocje? 

Meghan Markle udzieliła poruszającego wywiadu.

Ostatnie miesiące były dla księżnej bardzo ciężkie. 

Meghan Markle smutna, płacze
EastNews

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10