Meghan Markle smutna, prawie płacze Meghan Markle smutna, prawie płacze
Meghan Markle smutna, płacze
EastNews

Meghan Markle przerwała milczenie i udzieliła pierwszego od kilku lat wywiadu! Księżna Sussex, która obecnie walczy z kolorową prasą wyznała, że nie czuje się najlepiej i cała nagonka źle na nią wpływa. Hejt wokół Meghan rozpoczął się zaraz po ogłoszeniu zaręczyn z księciem Harry'm i trwa do dzisiaj. Amerykanka ma dość bycia pod ciągłym ostrzałem, tym bardziej, że nie robi nic złego, aby wciąż ją krytykowano.

Zobaczcie, co powiedziała Meghan Markle w rozmowie z Tomem Bradbym. To pierwszy takie wywiad od 3 lat! 

1/3
Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Ostanie miesiące nie były łatwe dla Meghan Markle. Przypomnijmy, księżna Sussex przeprowadziła się do innej rezydencji, urodziła swoje pierwsze dziecko, a także wyjechała w pierwszą dyplomatyczną podróż do Afryki. Amerykanka z powodu ciąży była pod nieustannym ostrzałem mediów. Mało tego, brytyjska prasa wciąż próbowała podkopać jej wizerunek kontaktując się z rodziną, z którą ta nie ma dobrych kontaktów. W ostatnim czasie pojawiło się tysiące krytycznych artykułów w stronę Meghan Markle. Chcąc temu zaradzić książę Harry pozwał brytyjskie tabloidy i wydał specjalne oświadczenie bez zgody Pałacu!

„Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony do tego stopnia, że ​​nie jest już traktowany ani postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił - napisał w oświadczeniu książę.

2/3

Meghan Markle nie zamierza być "milczącą księżną" i po raz pierwszy od trzech lat udzieliła wywiadu. Księżna w rozmowie z Tomem Bradbym opowiedziała, jak czuje się będąc pod ciągłym ostrzałem. Krytyka bardzo ją dotyka. Podczas wywiadu, który powstał na potrzeby dokumentu "Harry & Meghan: An African Journey" Meghan o mało nie rozpłakała się! 

- Wiesz, każda kobieta, szczególnie gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna, a więc to było naprawdę duże wyzwanie, a potem, gdy pojawia się noworodek - wiesz... Szczególnie dla kobiety, to bardzo dużo. To jest najważniejsze, bycie mamą lub bycie małżonką... Dziękuję za to pytanie, bo niezbyt wiele osób pyta, czy dobrze się czuję. A to bardzo trudna rzecz do przeżycia za kulisami - powiedziała łamiącym się głosem.

3/3
Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Zapytana o to, jak się czuje i czy to, co dzieje się w jej głowie można nazwać "szarpaniną", Meghan Markle odpowiedziała krótko "tak". Księżna przez cały wywiad próbowała nie uronić łzy, jednak widać, że było to dla niej bardzo ciężkie!

Cały materiał zostanie wyemitowany w niedzielę o 21:00 (czasu brytyjskiego) na ITV. Będziecie oglądać?