Iwona Cichosz z mężem

Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha? To była wyjątkowa uroczystość

Iwona Cichosz z mężem

Iwona Cichosz wyszła za mąż! Dokładnie 7 września 2019 roku głuchoniema aktorka poślubiła swojego narzeczonego, Norwega Trulsa Yggesetha. Uroczystość, na którą zjechali goście z całego świata, odbyła się na Kaszubach – w rodzinnych stronach panny młodej. W rozmowie z magazynem "Party" Iwona zdradziła, jak czuje się w roli świeżo upieczonej żony i jak wyglądał najpiękniejszy dzień w ich życiu!

Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz?

Przygotowania do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu Iwona i Truls zaczęli rok temu. Zależało im, by miejsce, w którym mają się odbyć ich ślub i wesele, było kameralne, klimatyczne, położone na Kaszubach. Zdecydowali się na Sosnową Osadę – starą stajnię zaadaptowaną na miejsce imprez.

Państwo młodzi postawili na wystrój w stylu glamour, z elementami złota, zieleni i pudrowego różu. W menu nie zabrakło m.in. regionalnych śledzi, tatarów warzywnych i z łososia czy z krewetek. Serwowaliśmy też burgery wegetariańskie, łososia ze szparagami, ale również dania mięsne - zdradziła w rozmowie z "Party" Sonia Burandt - współwłaścicielka Sosnowej Osady.

Właściciele obiektu przygotowali dla pary młodej niespodziankę. Tuż po złożeniu życzeń Iwona i Truls wypuścili gołębie - symbol pożegnania starego życia. W dniu ślubu panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Joannę Sadowską, krawcową z Kołbieli.

Razem stworzyłyśmy suknię moich marzeń, dopasowaną do mojej osobowości. Dodatki pomogła mi wybrać córka Joasi Wiktoria Sadowska – zdradziła Iwona Cichosz.

Jak ustaliło "Party", prace nad suknią trwały od wczesnej wiosny. W trakcie przymiarek panie wymieniały się pomysłami i szukały modelu, w którym Iwona będzie czuła się jak prawdziwa księżniczka. 

Suknia była uszyta z bawełnianej koronki, na jedwabnym spodzie, a jej górną, gorsetową część zdobiły ręcznie naszywane perełki i kamienie Swarovskiego. Specjalnie na ślub zaprojektowałyśmy drugą część kreacji: nakładana na suknię spódnice z tiulu oraz tren, które Iwonka zdjęła tuż przed weselem  – mówi autorka sukni Joanna Sadowska.

Wesele państwa Yggesethów trwało do wczesnych godzin porannych, a goście opuszczali imprezę w wyśmienitych nastrojach.

To był magiczny dzień, którego nigdy nie zapomnimy – mówią zgodnie młodzi.

Więcej o planach zawodowych i prywatnych Iwony i Trulsa przeczytasz w nowym "Party".

okładka Party

Iwona Cichosz poślubiła Trulsa Yggesetha!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękujemy Wam każdego z osobna za życzenia! 😍 Data naszego ślubu nie była przypadkowa 😃 Pobraliśmy się 7.09.2019 dokładnie w trzecią rocznicę od naszego pierwszego spotkania w Atenach 🥰 Mimo deszczu ten dzień naszego ślubu był magiczny, piękny, pełeń czystej radości! To honor dla mnie być żoną tego wspaniałego człowieka, jakim jest mój mąż @truls1502 ♥️ Więcej historii na temat przygotowań naszego ślubu, przygód, trudności opowiem później. Spodziewajcie się ślubnego spamu 🙈 Ale teraz muszę uciekać pakować rzeczy na nasz wyjazd miodowy 😍 Lecimy jutro do Grecji, miejsca naszego pierwszego spotkania 🥰 . . . Thank you, everyone, for your wishes! 😍 The date of our wedding day was not random. 😃 We got married on 07/09/2019 because of the third anniversary from our first meeting in Athens! 🥰 Even rain on this wedding day, it was a magical, beautiful, full of pure joy! It is an honor for me to be the wife for this wonderful man, who is my husband @truls1502 ❤️ More stories about the preparation of our wedding, adventure, challenges are coming. I apologise if I am going to spamming the wedding picture on IG. 🙈 But now I have to run to pack things for our honeymoon! 😍 We're going to Greece tomorrow, our first meeting place 🥰 . . . Photo by @ashtonjeanpierre 🙏🏻 . . Nails by @bonjourmadame.nowolipki13 ❤️ We made wedding rings by ourselves with @paszkiewicz.design ♥️ Hair @atelierbrzozowski 🙏🏻 Make up @level.up.beauty 🙏🏻 Earrings @noviablanca ❤️ . . #iwonaandtrulswedding #iwonaandtruls #newlyweds #nowozency #bryllup #honeymooniscoming #ourlove #bridesrings #weddingbling #slub2019 #slubwplenerze

Post udostępniony przez Iwona Cichosz-Yggeseth (@iwonacichosz)

 

 

Iwona Cichosz z narzeczonym na 10. urodzinach Party
ONS.pl

 

Więcej na temat Iwona Cichosz
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08