Małgorzata Socha
Instagram

"Jaka chudzina!" Oto sekret szczupłej sylwetki Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha
Instagram

Małgorzata Socha pomimo, iż jest mamą trójki dzieci, ma nienaganną sylwetkę. Do formy po każdej z ciąży wracała błyskawicznie i każdy może pozazdrościć jej figury. Jak się okazało, aktorka ma swoje sprawdzone sposoby, które pomagają jej zrzucić nadprogramowe kilogramy, dzięki czemu gwiazda zawsze wygląda oszałamiająco. W czym tkwi sekret? 

Zobacz także: Jak mieszka Małgorzata Socha? Zobaczcie, jak gwiazda "Przyjaciółek" urządziła swoje królestwo!

Małgorzata Socha jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Zapracowana aktorka jest mamą trójki dzieci. Chociaż wielu mogłoby się wydawać, że powrót do formy po trzech porodach jest rzeczą niemożliwą, to jednak gwiazda udowadnia, że dla chcącego nic trudnego. Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez Małgosię na Instagramie można zobaczyć, w jaki sposób aktorka dba o swoją sylwetkę.

Sekret szczupłej sylwetki Małgorzaty Sochy

Gwiazda aktualnie odpoczywa w górach, jednak aktorka zdecydowała się spędzić swój wolny czas aktywnie. Na zdjęciach i filmikach, które Małgosia Socha publikuje na Instagramie widać, że przez większość dnia gwiazda spędza na świeżym powietrzu, świetnie się przy tym bawiąc. Wygląda na to, że aktorka jest fanką sportów zimowych. Najnowsze zdjęcie gwiazdy ponownie wywołało zainteresowanie wśród jej wielbicieli. Wszyscy są zachwyceni jej wspaniałą figurą. 

- Jaka chudzina! 😍

- Jaka piękna 😍

- Co za figura! 🤭😘 Wygląda Pani rewelacyjnie!!! 😃

- Pani Małgosiu wygląda Pani lepiej niż kilka lat temu. Rewelacja. 💪😀

- Jaką Ty masz figurę! 😍 - piszą zachwyceni fani gwiazdy.

Wygląda na to, że zima jest ulubioną porą roku aktorki, a na stoku narciarskim gwiazda czuje się doskonale. My również jesteśmy zachwyceni figurą Małgosi i życzymy jej udanego, aktywnego wypoczynku w górach! 

Aktorka aktualnie wypoczywa z najbliższymi w Bukowinie Tatrzańskiej

Gwiazda relacjonuje swój pobyt w górach za pośrednictwem mediów społecznościowych

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13