"Top Model"
East News

"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"

"Top Model"
East News

W programie "Top Model" zakończyły się etapy castingów i bootcampu. Teraz wszystko jest już jasne - znamy finałową czternastkę, która zamieszkała w domu modeli i modelek. Trzeci odcinek dziewiątego sezonu show dostarczył widzom ogromną dawkę emocji! Kto zatem będzie dalej walczył o tytuł najlepszego modela lub modelki? Zobaczcie! 

Zobacz także: Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje?

Znamy finałową 14. programu "Top Model"! 

Po zakończeniu etapów castingów, przyszedł czas na bootcamp. Uczestnicy pojawili się w Cukrowni Żnin i zostali podzieleni na cztery grupy, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią koronawirusa. Pierwsza drużyna musiała zmierzyć się z sesją w kostiumach kąpielowych, a zdjęcia wykonał Mateusz Nasternak. Najmniej pewnie czuła się Karolina Kuczyńska, która stwierdziła, że nie jest tak szczupła jak pozostałe uczestniczki. 

Drugi zespół stanął przed obiektywem Macieja Piórko. W tej drużynie pojawił się Krzysztof Kaletka, znany z poprzedniego sezonu. Pomimo doświadczenia w programie, nie czuł się zbyt pewnie. Jednak to nie on otrzymał słowa krytyki od najbardziej surowego jurora, Marcina Tyszki. Tym razem oberwało się Magdzie, która zdaniem fotografa nie radziła sobie z pozowaniem. 

Pozujesz tak, jakbyś się naoglądała różnych magazynów dla panów, nie na tym polega moda - stwierdził Marcin Tyszka. 

Zadaniem trzeciej grupy było oddanie buntowniczego klimatu na zdjęciach. W tej ekipie pojawiła się między innymi modelka plus size, Agata Wiśniewska. Jednak największą uwagę jurorów zwrócił oczywiście Łukasz, który może pochwalić się bardzo oryginalną urodą. 

Jest zjawiskiem. Gdyby wyszedł na pokazie w Paryżu, wszyscy zwróciliby uwagę - powiedzieli jurorzy o Łukaszu. 

Ostania drużyna musiała zaprezentować się w sesji w sportowym klimacie. Tutaj mogliśmy zobaczyć między innymi Agnieszkę Skrzeczkowską, która na castingu pojawiła się ze swoją życiową partnerką. Dziewczyna świetnie poradziła sobie podczas sesji. 

Po wykonaniu zdjęć przyszedł czas na pokaz mody. Jednak w nim wzięły udział wyłącznie osoby, które dostały się do domu modelek i modeli. Oto oni!

 • Agnieszka Skrzeczkowska
 • Łukasz Bogusławski
 • Karolina Płocka
 • Karolina Kuczyńska
 • Dominik Bereżański
 • Ernest Morawski
 • Wiktoria Chorążak
 • Gracja Kalibabka
 • Maja Siwik
 • Mariusz Jakubowski
 • Patrycja Sobolewska
 • Mikołaj Śmieszek
 • Dominic D’Angelica

Ostatnie miejsce w domu modelek i modeli należy oczywiście do Weroniki Kaniewskiej, która otrzymała Złoty Bilet! Serdecznie gratulujemy całej czternastce! A Waszym zdaniem, kto ma największe szanse na wygranie programu? 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z bootcampu, wszystkich czterech grup. (Aby zobaczyć kolejną fotografię, kliknij strzałkę w prawo). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Która grupa wypadła najlepiej? :) #topmodel #topmodelpolska #tvn #player #model #beamodel #bootcamp

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Ciekawe jak uczestnicy zareagują na Weronikę Kaniewską, zdobywczynię Złotego Biletu! 

W programie zobaczymy dalej między innymi Agnieszkę Skrzeczkowską! 

Modelka plus size, Agata Wiśniewska, niestety odpadła na etapie bootcampu. 

Top model
Instagram/Agata Wiśniewska

W domu modelek i modeli zamieszka również między innymi Łukasz Bogusławski, który zachwycił jurorów swoją bardzo oryginalną urodą! 

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55