Książę Harry i księżna Diana  - mama trzyma na rękach syna
East News
Newsy

Najgorsze wspomnienie Harry’ego związane z księżną Dianą wyszło na jaw! O co chodzi?

Po latach Harry wyznał TO przyjacielowi!

 

Księżna Diana nazywana przez Brytyjczyków "królową ludzkich serc" zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Diana jechała w aucie m.in. ze swoim partnerem - Dodim Al-Fayedem, który zmarł na miejscu. Z kolei Diana była przewieziona do szpitala, a lekarze walczyli o jej życie, jednak nie udało się im jej uratować. Wewnętrzne obrażenia okazały się jednak zbyt rozległe. Diana zmarła o godzinie 4:00, 31 sierpnia 1997 roku. Miała 36 lat. Wokół jej wypadku przez lata pojawiało się wiele teorii spiskowych, niektórzy uważali, że za wszystkim stoi rodzina królewska na czele z Elżbietą II, która rzekomo miała już dosyć skandali z udziałem Diany. Ciężko jednak uwierzyć w to, że królowa chciałaby odebrać matkę swoim ukochanym wnukom. Książę Harry i książę William przebywali w jednej z posiadłości królewskich, gdy dowiedzieli się o śmierci mamy. To wydarzenie miało bardzo duży wpływ na ich dzieciństwo i dorastanie, przez lata nie mogli pogodzić się ze śmiercią mamy. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty na temat tego, co działo się przed wypadkiem Diany!

Zobacz: Jak William i Harry zareagowali, gdy dowiedzieli się o śmierci Diany? "Po korytarzach niosły się..."

 

Harry w dniu ślubu nie zapomniał o mamie... Jak Harry i Meghan uczcili pamięć o Dianie? Zobacz!

Przyjaciółka księżnej Diany przewidziała jej wypadek?

Okazuje się bowiem, że rok przed śmiercią Diany - jej przyjaciółka Simone Simmons - przewidziała śmierć "królowej ludzkich serc"! Nowe fakty wyszły na jaw dzięki książce "Harry. Biografia" Katie Nicholl.

„Nigdy nie zapomni incydentu, który miał miejsce pewnego listopadowego popołudnia w 1996 roku, kiedy przebywał akurat w pałacu Kensington. Po porannych zakupach oglądali film o Bondzie z przyjaciółką Diany Simone Simmons, która wpadła z wizytą. Harry leżał na kanapie z głową na kolanach matki, a kobiety rozmawiały. Diana od pewnego czasu interesowała się spirytualizmem i astrologią, a Simmons była wówczas uzdrowicielką w klinice Hale w londyńskim Regent’s Parku. Diana uczyła się od niej technik leczniczych, które wypróbowywała na chłopcach. Simone w oczach Harry’ego uchodziła za „szczególną osobę”; intrygowało go, że istnieją ludzie obdarzeni, jak mawiała jego matka, niezwykłymi zdolnościami".

To właśnie podczas tego wieczoru książę Harry usłyszał przepowiednię, która rok później się spełniła. 

"W pewnej chwili Simone, przekonana, że Harry usnął, nachyliła się do przyjaciółki i podzieliła z nią przeczuciem, które nie dawało jej spokoju. „Jaki wypadek?”, szepnęła Diana. „Z czyim udziałem, Simone?”. „Nie wiem”, odpowiedziała tamta. „Widzę cztery osoby w samochodzie i straszną kraksę. Nie mam pojęcia, kim są te osoby”.

Nie wiedziały, że Harry usłyszał każde słowo; dopiero po wielu latach wyznał swemu przyjacielowi, że jasnowidzka opowiedziała jego matce o strasznym wypadku samochodowym"

Myślicie, że przyjaciółka Diany rzeczywiście przewidziała jej śmierć? Czy Harry zdecyduje się kiedyś o tym wszystkim opowiedzieć?

 

Zobacz: Największy sekret księżnej Diany! Ukrywała TO przed Karolem! Chodziło o... księcia Harry'ego!

 

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku

księżna Diana

Jej przyjaciółka przewidziała ten wypadek?

księżna Diana, książę Karol
East News

East News
Newsy
Przyjaciółka Diany o zachowaniu mamy księżnej Kate: "To naprawdę dno"! Będzie SKANDAL w rodzinie królewskiej?
Matka księżnej Kate obraziła księżną Dianę?

  Księżna Diana zmarła tragicznie 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Lady Di jechała wraz ze swoim ukochanym Dodim Al-Fayedem samochodem, gdy nagle zaczęli ścigać ją paparazzi żądni sensacji. Kierowca auta próbował ich zgubić, jednak rozbił się w tunelu. Choć księżna Diana niemal natychmiast została przetransportowana do szpitala, nie udało się jej uratować . Ukochany Lady Di zginął na miejscu. Książę Harry i książę William wciąż rozpamiętują ten tragiczny dzień , kiedy stracili swoją mamę. Teraz jednak zanosi się na skandal. Przyjaciółka Diany uznała bowiem, że matka Kate Middleton ... obraziła pamięć o tragicznie zmarłej księżnej!    Zobacz także: Czy księżna Diana była w ciąży w momencie wypadku?   Rodzice Kate Middleton prowadzą dobrze prosperujący biznes, a mianowicie sprzedają kostiumy dla dzieci. W tej branży zbliża się właśnie gorący okres, którym jest Halloween. Każde dziecko chce wyglądać ładnie, a jednocześnie strasznie. Stąd też zrodził się chyba pomysł na przebranie pt. "Zombie Sleeping Princess", czyli księżniczkę-zombie. Na stronie sklepu można było przeczytać, że dziewczynka, która wybierze ten kostium będzie - najstraszliwszą księżniczką na każdym przyjęciu. Simone Simmons, przyjaciółka Lady Di uważa, że jest ono karygodne i jednoznacznie kojarzy się ze zmarłą w 1997 roku księżną! Kobieta w rozmowie z "Daily Star" stwierdziła, że to przebranie jest chore.    - To naprawdę dno - zakończyła swoją wypowiedź Simone Simmons.    Co ciekawe, po tej wypowiedzi wspomniany kostium zakrwawionej księżniczki zniknął ze strony internetowej sklepu. Uważacie, że Simone Simmons miała słuszne skojarzenie ze zmarłą księżną Dianą?   POLECAMY: Ostatni list Diany ujrzał światło dzienne! Do kogo go skierowała?   Kate Middleton’s...

Księżna Diana w białym kapeluszu
AP/East News
Newsy
Księżna Diana skończyłaby dziś 60 lat. Bulimia, depresja, tragiczny wypadek... Tak wyglądało jej życie
Jak zginęła księżna Diana i jakie były jej ostatnie słowa? Życie królowej ludzkich serc nie było usłane różami. Poznajcie jej dramatyczną historię

Księżna Diana to absolutnie ikoniczna postać dla Brytyjczyków. Choć od jej śmierci niedługo minie 24 lata, to jednak "królowa ludzkich serc" wciąż wywołuje emocje - zwłaszcza w takich momentach, jak jej urodziny. To właśnie dziś, 1 lipca 2021 roku, księżna Diana skończyłaby 60 lat.  Choć zawsze była uśmiechnięta i pełna ciepła, to jednak w jej życiu nie brakowało dramatycznych momentów. Depresja, bulimia, nieudane małżeństwo... I kiedy w końcu wszystko zaczęło się układać, jej życie przerwał tragiczny wypadek, którego świat nigdy nie zapomni. Zobacz także:  Lekarz, który walczył o życie księżnej Diany po wypadku po raz pierwszy zabrał głos! "Nie mogliśmy jej uratować" Życie Diany u boku księcia Karola Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola , od początku nie należało do udanych. Choć 29 lipca 1981 roku, gdy przysięgali sobie miłość i wierność w Katedrze Św. Pawła w Londynie, wyglądali na zakochanych i szczęśliwych, to jednak szybko okazało się, jak naprawdę ma się ich relacja. Już w pierwszych tygodniach małżeństwa, Diana przeżywała bardzo trudne chwile, które przypłaciła poważnymi problemami psychicznymi i zaburzeniami odżywiania.  Wszystko przez dawną miłość księcia Karola, Camillę. Tak naprawdę to ona zawsze była w jego sercu. Nawet narodziny Williama i Harry'ego nie zmieniły podejścia księcia do swojej żony. Syn królowej Elżbiety II z dnia na dzień tracił zainteresowanie Dianą. Męczyły go jej humory, a życie u jej boku było dla niego zbyt nużące. "Królowa ludzkich serc" pozostawiona sama sobie, popadła w bulimię i depresję. Gdy na jaw wyszły zapiski księżnej Diany, które pochodziły z jej pamiętnika dowiedzieliśmy się, że po każdej...

Książę William ma wyrzuty sumienia wobec Diany
Newsy
Książę William ma wyrzuty sumienia wobec matki "Zawiedliśmy ją na całej linii". Co mówi o śmierci księżnej Diany?
Mocne słowa! Dalej czuje ból?

Księżna Diana zginęła w sierpniu 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym. Od jej śmierci minęło prawie 20 lat, ale dopiero teraz książę William, który w chwili wypadku miał 14 lat, jest w stanie otwarcie mówić o swojej mamie. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „GQ” zdradził, czego najbardziej żałuje od czasu jej śmierci.    Książę William ma wyrzuty sumienia Okazuje się, że przez wszystkie lata od śmierci Diany Williamem targają bardzo silne uczucia i emocje. Przede wszystkim książę ma wyrzuty sumienia, że w żaden sposób nie był w stanie ochronić swojej mamy. Potrafię już mówić o niej bardziej otwarcie, zajęło mi prawie 20 lat, by do tego dojść, ale wciąż to dla mnie trudne - powiedział książę William. - Czuję, że zawiedliśmy ją na całej linii, gdy byliśmy młodsi, nie chroniliśmy jej. Chcemy przypomnieć, jaką osobą była. Jako synowie czujemy się w obowiązku stanąć w jej obronie - dodał książę.  Obecnie książę ubolewa, że Diana nigdy nie pozna jego żony i dzieci. On sam chciałby za to móc korzystać z jej porad.    Gdyby Diana żyła, 1 lipca obchodziłaby swoje 56. urodziny.    Zobacz:  Książę Harry po raz pierwszy opowiedział o swoich problemach psychicznych! "Odrzucałem myśli o mamie"   Przeczytaj też:  Księżna Diana skończyłaby dziś 56 lat! Oto 5 rzeczy, których o niej nie wiecie   Księżna Diana zginęła w wypadku w 1997 roku Książę William ubolewa, że Diana nigdy nie pozna Kate i ich dzieci.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner