Księżna Diana, książę Karol, książę Harry
East News

Największy sekret księżnej Diany! Ukrywała TO przed Karolem! Chodziło o... księcia Harry'ego!

Księżna Diana, książę Karol, książę Harry
East News

 

Choć ślub księcia Karola i księżnej Diany oglądał miliard ludzi i wydawało się, że ich małżeństwo będzie szczęśliwe, Karol i Diana tak naprawdę nigdy się nie kochali i lata spędzone w związku małżeńskim były dla nich koszmarem. Był tylko jeden okres w ich małżeństwie, który był szczęśliwy - tuż przed narodzinami księcia Harry'ego! Dlaczego wtedy zaczęło im się tak dobrze układać?

 

Największy sekret księżnej Diany. Co ukryła przed Karolem?

W książce "Harry. Biografia"  autorstwa Nicholl Katie czytamy, że tuż przed narodzinami drugiego syna między małżonkami nastąpiło chwilowe ocieplenie stosunków.

Niewątpliwie Karol cieszył się na myśl o drugim dziecku, zwłaszcza że marzył o córce, o czym otwarcie mówił. Podobnie jak w przypadku wielu par, które upatrują w dziecku szansy na ratowanie związku, oboje nie mogli się doczekać Harry’ego.

Zresztą sama Diana w wywiadach mówiła, że to był najlepszy okres ich małżeństwa. 

„Sześć tygodni poprzedzających rozwiązanie było czasem bliskości, jakiej nigdy dotąd nie zaznaliśmy i więcej nie zaznamy”, wyznała księżna Diana.

 

Zobacz: Księżna Diana wyszeptała TO do ucha Williama, gdy szedł do szkoły. To trudne wspomnienie...

 

Choć jej i Karolowi układało się dobrze, księżna miała przed mężem tajemnice. Chodziło o płeć ich drugiego dziecka. Karol, który miał już syna Williama, marzył o córce. Diana jednak dowiedziała się, że nie urodzi córki, ale do końcu utrzymywała to przed mężem w tajemnicy.  Gdy Harry przyszedł na świat, Karol był bardzo rozczarowany. 

Ich relacje ochłodziły się wkrótce po narodzinach drugiego syna. Karol miał powiedzieć na osobności: „Ach, to chłopak, do tego rudy”. To, że kilka godzin po przywiezieniu żony i synka do pałacu Kensington odjechał swoim astonem martinem, aby zagrać w polo w Windsor Great Parku, wzmogło rozgoryczenie Diany. „Coś we mnie umarło”, wyznała później. Wkrótce stało się jasne, że przyjście na świat Harry’ego nic między nimi nie zmieni - czytamy w biografii księcia.

Choć Harry urodził się praktycznie w przeddzień ich rozstania, rodzice robili wszystko, żeby miał szczęśliwe dzieciństwo i nawet po rozwodzie starali się dać mu poczucie bezpieczeństwa i spokój. Zarówno William, jak i Harry dzielnie znieśli rozwód rodziców, a potem skandale związane z romansem ojca czy związkami Diany, jednak największą traumą, z której nie mogli podnieść się przez lata, okazała się dla nich śmierć mamy. 

 

Zobacz: Na jaw wyszła intymna tajemnica Harry'ego i Williama! Dlaczego księżna Diana im na to pozwoliła?

 

Diana ukrywała przed Karolem płeć ich drugiego dziecka

Księżna Diana z synami - Williamem i Harrym
East News

Karol bardzo chciał mieć córkę, nie był szczęśliwy, gdy okazało się, że będzie miał drugiego syna

Elżbieta II i księżna Diana z Williamem i Harrym
East News

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17