Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Żebrowski: Moja żona jest piękniejsza od Anji Rubik

Zgadzacie się z opinią aktora?

Chociaż żona Michała Żebrowskiego dość rzadko pokazuje się publicznie, to kiedy na oficjalnej imprezie pojawi się u boku sławnego męża od razu wywołuje ogromne zainteresowanie mediów. Tak też było na uroczystej premierze sztuki "Central Park West" w Teatrze 6. Piętro, gdzie Aleksandra Adamczyk zachwyciła swoim wyglądem.

Żona współtwórcy i dyrektora teatru ubrana w krótkie szorty i marynarkę wysadzaną kamieniami prezentowała się świetnie. Wiele osób zauważyło również podobieństwo Adamczyk do... supermodelki Anji Rubik. Wśród nich znalazł się Michał Żebrowski:

- Cóż, chciałbym podziękować Anji Rubik za to, że reklamuje Teatr 6. Piętro - żartuje w rozmowie z magazynem "Flesz".


Dumny Żebrowski sprostował również na łamach "Show", że jego żona jest "jeszcze piękniejsza od modelki". Zgadzacie się z oceną Michała Żebrowskiego? Zagłosujcie w sondażu poniżej:kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Żebrowski narzeka na zarobki. Ile zarabia Michał Żebrowski? Teatr 6. Piętro lokalizacja
ONS
Newsy
Żebrowski narzeka na zarobki: Daleko mi do satysfakcji
Michał wyżalił się w luksusowym miesięczniku

W spektaklach wystawianych w teatrze Michała Żebrowskiego pojawia się prawdziwa elita gwiazd - Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych. Wydawać się może że Tetar 6. PIętro również z racji idealnej lokalizacji (ma siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki) finansowo pokrywa wszystkie wymagania aktora. Tymczasem jest zupełnie inaczej. W rozmowie z miesięcznikiem "Forbes" Żebrowski podsumował ostatni rok działalności Teatru 6. Piętro, i trochę ponarzekał: - Udało mi się to, co zaplanowaliśmy, ale finansowo daleko mi do satysfakcji . Gdybyśmy mieli kolejne sceny, moglibyśmy grać znacznie więcej. Głównie inne gatunki. To, że nie mamy nowej sali, bardzo nas ogranicza . Żebrowski w dalszej rozmowie mówi wprost, że teatr powinien być biznesem, bo jego istotą zawsze było pokazanie przedsięwzięcia jak największej liczbie ludzi. Ostatnio na podobną nostalgię pokusiła się Małgorzata Kożuchowska . Zobacz: "Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, a się nie zwróciło" Gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego na premierze spektaklu:

Anja Rubik o podobieństwie do Oli Żebrowskiej
Facebook
Newsy
Rubik i żona Żebrowskiego wyglądają jak siostry. Anja wyliczyła podobieństwa
Co myśli o takim porównaniu?

Uroda Anji Rubik budzi ogromne emocje. Wiele osób zarzuca jej, że jest mało seksowna jak na top modelkę, inni wyśmiewają ją wprost za twarz. Gwiazda nic sobie nie robi jednak z nieprzychylnych komentarzy. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne Wiele osób porównuje Anję Rubik do żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry. Kiedy modelka odwiedziła jego teatr 6. piętro, wszyscy postanowili zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Natychmiast podniosły się głosy, że Rubik i Żebrowska wyglądają jak klony. Modela w rozmowie z tvn.pl przyznała, że nie przeszkadza jej takie porównanie, ponadto - wyliczyła inne podobieństwa: Czy jesteśmy podobne? T ak jak rozmawiałyśmy, to ja nie widziałam bezpośredniego podobieństwa, ale na tym zdjęciu z Michałem to faktycznie wyglądamy jak siostry. J esteśmy blondynkami, mamy podobną budowę twarzy, jesteśmy w podobnym wieku. To bardzo miła dziewczyna . - przekonuje Która ładniejsza? Zobacz: Anja Rubik: Nie znam finansowych granic Anja Rubik na planie Project Runway:  

Aleksandra Żebrowska po ciąży na premierze w Teatrze 6 Piętro
ONS
Newsy
WOW! Bardzo szczupła Aleksandra Żebrowska TYDZIEŃ po porodzie
Najszybszy powrót na salony po ciąży?

Wczoraj w Teatrze 6 Piętro odbyła się premiera spektaklu "Słoneczni Chłopcy". Pojawiło się na nim kilkanaście gwiazd, a także polityków, którzy przyjaźnią się z właścicielem teatru, Michałem Żebrowskim . Przypomnijmy: Plejada gwiazd i polityków na premierze u Żebrowskiego Jednak wszystkie oczy były zwrócone na żonę Michała, Aleksandrę . Żebrowska zaledwie tydzień (!) temu urodziła, a wczoraj zachwyciła wszystkich bardzo szczupłą figurą i doskonałą formą. W czarnej krótkiej sukience wyglądała znakomicie i aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilkanaście dni temu była w ciąży. Dumny Żebrowski pozował z żoną na ściance, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Musimy przyznać, że to jeden z najszybszych powrotów w show-biznesie na salony po ciąży - i jakże efektowny! Tak Aleksandra Żebrowska wygląda tydzień po porodzie. Imponujący powrót? Zobacz: Żona Żebrowskiego urodziła - znamy imię dziecka Gwiazdy na premierze "Słonecznych Chłopców":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner