Reklama

Nowe zdjęcia rodziny królewskiej budzą ogromne emocje i zostały przeanalizowane na wszystkie strony. Zwrócono już uwagę, że królowa Elżbieta II nie wzięła udziału w sesji, ale za to wszyscy zachwycili się dziećmi księżnej Kate i księcia Williama. Teraz z kolei eksperci dokładnie przyjrzeli się mimice Meghan Markle i księcia Harry'ego. Okazało się, że zdradza wiele szczegółów z ich życia i... budzi niepokój! Przechodzą kryzys?

Zobacz: PIERWSZE OFICJALNE WYSTĄPIENIE MEGHAN MARKLE BEZ HARRY'EGO. ZALICZYŁA AŻ... TRZY WPADKI!

Zobacz także

Co oznacza niepokojąca mimika Meghan i Harry'ego?

Dan Hill, ekspert od mowy ciała, dokładnie przeanalizował fotografie z okazji 70. urodzin księcia Karola. Zwróciła uwagę, że książę Harry miał fałszywy uśmiech! I to nie wszystko...

Zaciska usta i chociaż pojawia się tam uśmiech, to tak naprawdę widać w nim przede wszystkim opór, a nawet urazę. (...) Myślę, że nie lubi brać udziału w wystąpieniach pełnych fałszu - wyjaśnił.

Według Dana Hilla, Meghna także nie czuła się komfortowo w tej sytuacji.

Powieki i brwi są podniesione, oczy szeroko otwarte, nawet wygląda na to, że prawy bok jest nieco wyciągnięty od tego uśmiechu. Ona jest dość żywiołową osobą, więc to dziwne, że reaguje w ten sposób, czuje więź z rodziną, ale może być zestresowana obowiązkami - powiedział specjalista.

Jednak zupełnie inne wrażenie odniósł ekspert, oglądając drugie zdjęcie rodziny królewskiej. Na nim wszyscy wyglądają naturalniej, są roześmiani i ewidentnie zobaczyli coś zabawnego lub ktoś powiedział śmieszny żart.

Jakikolwiek żart został opowiedziany przez osobę robiącą zdjęcie, to na pewno zadziałało to na księżną. To prawdziwy uśmiech - powiedział Dan Hill.

Spodziewaliście się, że aż tyle informacji można wyczytać z mimiki na zdjęciu?

Zobacz: FIGURY MOGŁABY JEJ POZAZDROŚCIĆ NIEJEDNA MODELKA... MEGHAN MARKLE MA NA TO SWOJE SPOSOBY!

Polecamy: MEGHAN MARKLE ZNOWU ZALICZYŁA WPADKĘ MODOWĄ. TYM RAZEM CHODZIŁO O JEJ RAJSTOPY

Meghan i Harry muszą uwazać na każdy gest i każdą minę!

East News

Książę i jego żona znajdują się pod nieustanną obserwacją

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama