Party Stories
Anna Przybylska w sukience z dekoltem
Newsy

Roast Michała Wiśniewskiego już w sieci! Żartowano nawet na temat śmierci Anny Przybylskiej! PRZESADZILI?

Na roaście było naprawdę ostro... Za ostro?

Roast Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji! Jeden z występujących zażartował między innymi ze śmierci Anny Przybylskiej. Patryk Czebańczuk rozpoczął swoje wystąpienie od krótkiego wstępu. Niestety nie było ono miłe i przyjemne, a wręcz nie na miejscu, bo showman przywołał zmarłą Annę Przybylską. Co powiedział stand-upowiec?

5. urodziny stand up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska?

Słowa te miały na celu wyśmianie upadającej kariery Michała WiśniewskiegoPatryk Czebańczuk zasugerował, że na 6. urodzinach Stand-up Polska odbędzie się roast Anny Przybylskiej. Czy przesadził? Oceńcie w naszej sondzie!

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Co to jest roast?

Roast to gatunek rozrywkowy polegający na wystąpieniu roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe, wulgarne monologi w kierunku roastowanego i siebie wzajemnie. Ostatnio dużą popularnością cieszył się roast Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w nim między innymi Anna Dereszowska, która w trakcie emisji programu popłakała się. Pod jej adresem padło wiele nieprzyjemnych żartów. Niektóre z nich nawiązywały nawet do jej rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem. Roast to coraz popularniejsza formuła, dlatego fani mogą spodziewać się drugiej części roastu Kuby Wojewódzkiego. Lubicie tego typu żarty?

 

Zobacz: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak"

 

Roast Michała Wiśniewskiego - żarty z Anny Przybylskiej

Stand-upowcy wyśmiewali się z upadającej kariery Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski włosy 2015

Nawiązano też do śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska na Festiwalu w Gdyni, 2004 r.
ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roast Michała Szpaka
ONS
Newsy
Tadla, Urbański i inni na roaście Michała Szpaka. Zobaczcie, co działo się na nagraniu programu!
Marta Wierzbicka
ONS
Newsy
Marta Wierzbicka skomentowała żarty z Ani Przybylskiej podczas roastu Wiśniewskiego. Ostro!
Przesadzili?

Podczas roastu Michała Wiśniewskiego żartowano na temat Ani Przybylskiej. Marta Wierzbicka jest tym obudzona! Muzyk był bohaterem roastu podczas 5. urodzin Stand-up Polska. Autorzy żartów najwyraźniej bardzo chcieli przebić słynny roast Kuby Wojewódzkiego. I w pewnym stopniu im się to udało... W czasie programu padł żart, w którym pojawiło się odniesienie do zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. 5. urodziny Stand-up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? - powiedział Patryk Czebańczuk. Marta Wierzbicka, która trzy lata temu sama uczestniczyła w roast Piotra Kędzierskiego, krytycznie odniosła się do tych słów. W wywiadzie dla SuperExpress.tv powiedziała: Ja nawet niespecjalnie chciałabym się wypowiadać w tym temacie, bo dla mnie to jest poniżej pasa. Czy Marta Wierzbicka weźmie udział w roast? Aktorka zdradziła również, że nie została zaproszona do roastu Kuby Wojewódzkiego. Czy żałuje? Nawet gdyby dostała taką propozycję, to bardzo bym się zastanawiała i podejrzewam, że bym się nie zgodziła. Ze względu na to, że nie znam na tyle Kuby Wojewódzkiego, żeby go roastować - powiedziała w SuperExpress.tv. A czy gwiazda rozważa roast Marty Wierzbickiej? Oby nie, bo mi to chyba nie jest do niczego potrzebne. Zobacz też: Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH).   Marta Wierzbicka skomentowała roast Michała Wiśniewskiego. Aktorce nie spodobały się żarty z Anny Przybylskiej.

Wiśniewski Michał
Youtube
TV-Show
Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH)

Roast Michała Wiśniewskiego odbył się z okazji 5. urodzin Standup Polska. Czy było ostrzej niż na roaście Kuby Wojewódzkiego? Na pewno było o wiele więcej żartów z choroby, picia czy osób zmarłych. Już na samym początku żart Patryka Czebańczuka  z Anny Przybylskiej zatkał publiczność. 5. urodziny Standup Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? Co było dalej? Na samym początku przy przedstawieniu gwiazdy prowadzący roast Maciej Adamczyk powiedział do Michała: Na roaście nie będzie żadnej twojej żony. Dzwoniliśmy, pytaliśmy, wszystkie powiedziały "nie", kiedy w pytaniu pada Wiśniewski. Szkoda, że nie wiedziały tego na ślubie. Wspomniany już Patryk Czebańczuk nie był ostry tylko dla Michała Wiśniewskiego. Królowi roastów Sebastianowi Rejentowi mocno dogryzł. Sebek jest tak brzydki, że pryszczy na jego twarzy nie trzeba wyciskać, one same chcą się wydostać. Jest tak brzydki, że żeby zwalić konia musi używać viagry, bo kut*** głowa boli. Jest tak brzydki, że nawet karma do niego nie wraca. Myśleliście, że żart o Ani był mocny? Michał Wiśniewski usłyszał: Też jestem z Łodzi, miasta dzieci w beczkach. Michał, urodziłeś się w biednej rodzinie, a twoja mama była tak biedna, że nie stać jej było na beczkę. Nie wiem jak jest teraz, ale miałeś raka. Życzę ci zdrowia, ale patrząc na twoje włosy żałuję, że nie przeszedłeś chemioterapii. Jednym z roastujących gości był Norbi . Też nie miał litości nad chorymi i niepełnosprawnymi. Do prowadzącego spotkanie Macieja Adamczyka powiedział: Maciuś i Maciej Adamczyk ma wiele wspólnego. Jeden ma downa, a drugi gra w Klanie. O samym Michale Wiśniewskim też...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner