Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Bardzo OSTRE żarty z Dereszowskiej i jej romansu z Durczokiem: "Kamil ją zostawił, bo..."

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Wiemy już dlaczego Anna Dereszowska płakała po nagraniu programu "Wszyscy na jednego, czyli roast Kuby Wojewódzkiego". Okazuje się bowiem, że w show TVN padło wiele ostrych słów na temat aktorki. Dereszowska była jedyną kobietą, która wzięła udział w programie, jednak jej koledzy wcale jej z tego tytułu nie oszczędzali. Co usłyszała Anna Dereszowska na swój temat? Np. jeden z satyryków wypomniał jej rzekomy romans z Kamilem Durczokiem.

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent.

Równie ostre żarty kierował w stronę aktorki Abelard Giza.

Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni"- powiedział komik. - Słyszałem też, że gra pani w tenisa. Szacun, ja wspieram każdą minutę, kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża.

Wybitna aktorka, to oczywiście z ironią- nie jesteś dobrą aktorką. Jesteś drewnianą aktorką. Partnerzy w filmach odmawiają jej scen łóżkowych bo muszą sobie wyciągać drzazgi z f... - mówił z kolei prowadzący program Michał Kempa.

"W Lejdis brała facetów na jedną noc, a teraz bierze facetów na jedno dziecko. Kolekcjonuje pierścionki, ale obrączek już nie", powiedział jeden z komików. 

Oglądaliście roast Kuby Wojewódzkiego? Waszym zdaniem było za ostro?

 

Zobacz także: Kuba: „W Polsce, jak zbytnio lubisz siebie, jesteś albo homoseksualistą, albo komunistą”. Jemu zarzuca się obie rzeczy.

 

Koledzy wyśmiali Annę Dereszowską.

Aktorka płakała po nagraniu programu.

Więcej na temat Anna Dereszowska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12