Świąteczny odcinek rolnik szuka żony 5
vod.tvp.pl
1/10
Świąteczny odcinek rolnik szuka żony 5
vod.tvp.pl

 

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony 5" już 25 grudnia o godzinie 20.20. W programie zobaczymy głównie pary z piątej edycji programu, ale dołączyło do nich kilku uczestników z poprzedniej edycji, którym udało się stworzyć stałe związki. Niektóre z nich zakończyły się ślubem, jak w przypadku Mikołaja i Marty. Jednak zanim zasiądziemy w święta przed telewizorami możemy obejrzeć, jak wyglądało nagranie świątecznego odcinka programu. 

 

Zobaczcie, kto pojawi się w odcinku specjalnym i jakie plany na przyszłość mają uczestnicy, którzy znaleźli w programie miłość. Zajrzyjcie koniecznie do galerii, tam znajdziecie przegląd uczestników ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"!

 

Zobacz: Nowa fryzura Jessiki, zapłakany Marek i zakochany Grzesiek - zobacz, co działo się w finale "Rolnik szuka żony"!

 

 

2/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
vod.tvp.pl

 

Świąteczne odcinki programu "Rolnik szuka żony" cieszą się ogromną popularnością. To wtedy możemy zobaczyć, co po emisji finałowego odcinka działo się u uczestników. W końcu dowiemy się, które pary są razem, kto się rozstał, a kto znalazł miłość po programie. W poprzednich czterech edycjach popularnego show aż cztery pary stanęły przed ołtarzem i na świecie pojawiło się czworo dzieci. 

 

Zobaczcie, które są nadal razem...

3/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny  Małgosia i Paweł
vod.tvp.pl

 

W świątecznym odcinku "Rolnika" nie mogło zabraknąć Małgosi i Pawła. Para niedawno wzięła ślub i spodziewa się pierwszego dziecka. Udział w programie zmienił ich życie i dzięki niemu odnaleźli miłość. Małgosia zdradziła w zapowiedzi, że to była:

 

Najlepsza jak do tej pory decyzja życiowa, że zdecydowaliśmy się wziąć udział w tym programie, bo nasze życie się zmieniło. Jesteśmy rodziną, jesteśmy małżeństwem, za chwilę urodzi się nam dziecko. Lepszego zakończenia nie mogliśmy sobie wymarzyć - powiedziała Małgosia.

 

Paweł dodał jeszcze...

 

U nas happy end jest piękny. Spodziewamy się dziecka, jesteśmy świeżo po ślubie. Życzymy też przyszłym rolnikom, aby ich losy tak się zakończyły - powiedział szczęśliwy Paweł.

 

Kto jeszcze mówił o swoim szczęściu w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie...

 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły porodu! Jej mąż odegrał znaczącą rolę

4/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny Grzegorz i Dorota
vod.tvp.pl

 

W odcinku specjalnym "Rolnik szuka żony" nie mogło zabraknąć też Grzegorza i Doroty. Rolnik wyznał, że:

 

Nam obojgu udało się tutaj znaleźć siebie. Tak naprawdę pamiętam uśmiech Doroty już od pierwszej randki. - oświadczył Grzegorz.

 

Jednak po chwili tajemniczo dodał:

 

Zobaczymy, co pokaże życie po programie, gdy zgasną kamery i flesze. Wtedy będziemy mogli poznawać siebie poza programem w normalnym życiu. - wyznał.

 

To oznacza, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona? A co o swoim związku mówi Łukasz? Sprawdźcie...

5/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny Łukasz i Agata
vod.tvp.pl

 

Łukasz i Agata w świątecznym odcinku "Rolnika" pojawili się w takich samych swetrach z bożonarodzeniowym motywem. Chętnie opowiadali o swoim związku, ale na uwagę zasługuje smutna mina Agaty, która jest zauważalna w nagraniu. Z kolei rolnik podkreślał, jak dużo dał mu udział w programie:

 

Udział w programie "Rolnik szuka żony" to było zwieńczenie tych starań wieloletnich i... to była bardzo dobra decyzja. Znaleźliśmy siebie w tym programie.

 

Agata dodała jeszcze:

 

Życzę każdemu, żeby taką miłość w życiu znalazł.

 

W świątecznym odcinku pojawili się też uczestnicy czwartej edycji. O swoim związku chętnie opowiadał Mikołaj...

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Łukasz zrobił Agacie awanturę w restauracji? Szokujący wpis w sieci!

6/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny Marta i Mikołaj
vod.tvp.pl

 

O swoim szczęściu opowiadał też Mikołaj, którego pamietamy z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik zdradził, jakie dla niego będą te święta...

 

Święta będą przede wszystkim radosne, szczęśliwie, bo ten rok minął nam bardzo dobrze i przyjemnie. Jesteśmy po ślubie, w związku z tym ciągle jesteśmy w "okresie miesiąca miodowego".  - uśmiechem przyznał Mikołaj.

 

Zobacz, jak wyglądały przygotowania do świąteczego odcinka programu...

7/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
vod.tvp.pl
8/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
vod.tvp.pl
9/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
vod.tvp.pl
10/10
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny Marta Manowska
vod.tvp.pl
Więcej na temat Rolnik szuka żony