Dorota i Grzesiek Rolnik szuka żony
AKPA
Możemy już gratulować?
1/5
Dorota i Grzesiek Rolnik szuka żony
AKPA

 

Dorota  i Grzesiek z 5. edycji "Rolnik szuka żony" to jedna z par, która budzi największe emocje. Widzowie porównują ich do Ani i Grześka Bardowskich, bo podobnie jak oni, bardzo do siebie pasują i są równie sympatyczni. Początkowo rolnik nie był jednak przekonany, z którą z dziewczyn chce wiązać swoją przyszłość, w końcu jednak wybrał wesołą i energiczną góralkę, która lubi ciężką pracę. Wszystko wskazuje na to, że lepiej wybrać nie mógł, bo para wciąż jest ze sobą, a niebawem zobaczymy ją podczas świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". My już mamy zdjęcia z tego odcinka, a jedno z nich sprawi, że zaczniecie podejrzewać, że Dorota jest w ciąży! Sami się przekonajcie, przeglądając naszą galerię.

 

Zobacz: Dorotka i Grzesiek będą rodzicami?! Zobacz ich czułe gesty w finale "Rolnik szuka żony"! Wszystko jasne?

2/5
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 5"
AKPA

 

W specjalnym świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" zobaczymy pary z kilku edycji show. Nie zabraknie nawet ciężarnej Małgosi Borysewicz (która w 4. edycji "Rolnik szuka żony" występowała jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Sienkiewicz). Jednak czyżby nie tylko ona była w ciąży podczas nagrań do tego odcinka?

 

Zobacz: Tę ciążę przewidział sołtys ze wsi Grześka?! Rodzina programu "Rolnik szuka żony" znowu się powiększy?

3/5
Dorota i Grzesiek Rolnik szuka żony
AKPA

 

Tylko spójrzcie bowiem na zdjęcie Doroty i Grześka! Rolnik przytula swoją ukochaną, w znaczący sposób obejmując jej brzuszek. Jej dłonie zresztą również znajdują się w tym samym miejscu. Czyżby para chciała nam o czymś powiedzieć?!

 

Zobacz: Pomysły na prezenty z okazji narodzin dziecka

4/5
Dorota i Grzesiek Rolnik szuka żony
AKPA

To już kolejne tego typu zdjęcie Doroty i Grześka. Para często kieruje czułe gesty w stronę brzucha, co jest typowe dla przyszłych rodziców.

 

Zobacz: Test ciążowy, aby był wiarygodny, należy zrobić po minimum 10 dniach od współżycia

5/5
Dorota i Grzesiek Rolnik szuka żony
AKPA

Jak myślicie, czy Dorota i Grzesiek faktycznie już spodziewają się dziecka?

 

Zobacz: Pozytywny test ciążowy? Udaj się do lekarza, który potwierdzi ciążę

Więcej na temat Rolnik szuka żony