Serbowie zachwyceni Dodą
ONS

Zagraniczny portal o Dodzie: Ma warunki na światową karierę

Serbowie zachwyceni Dodą
ONS

Doda to bezsprzecznie najpopularniejsza polska wokalistka. Gwiazda jednak ma ambicje, aby w przyszłości zaistnieć również za granicą. Ma na tym polu już pewne sukcesy. Przypomnijmy: Doda dała niezłe show na koncercie w Niemczech

Twórczość piosenkarki co jakiś czas zauważają też zagraniczne media. Sporo szumu narobił jej cover utworu "Titanium" z repertuaru Davida Guetty i Sia. Tym razem zauważono go w... Serbii. Jeden z czołowych serwisów plotkarskich "Tracara" opublikował właśnie artykuł, w którym na życzenie czytelników (!) przybliża sylwetkę Dody, nie ukrywając przy tym zachwytów.
 

Polska piosenkarka Dorota Rabczewska, znana jako Doda, na poważnie chce rozpocząć światową karierę muzyczną. 29-letnia wokalistka ma ku temu doskonałe warunki. O popularnej polskiej piosenkarce pisaliśmy już 3 lata temu, gdy znalazła się na europejskiej scenie muzycznej obok takich nazwisk jak Lady Gaga i Madonna. Śpiewa pop i rock, jest laureatką wielu muzycznych nagród i była członkinią zespołu Virgin. W 2007 roku rozpoczęła karierę solową po rozwiązaniu grupy. W grudniu na YouTube pojawiła się jej wersja piosenki "Titanium" Davida Guetty i ma już ponad 3 miliony wejść. Prezentujemy tę świetną wersję na prośbę naszych czytelników, którzy chcą jej posłuchać - czytamy.


Wygląda na to, że Serbia jest kolejnym europejskim rynkiem, na którym Doda ma szanse naprawdę zaistnieć. Trzymamy kciuki!

Serbskie media o Dodzie

Zobacz też galerię zdjęć ilustrującą zagraniczne sukcesy Dody:

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01