Anna Lewandowska została przyłapana przez paparazzi podczas załatwiana spraw w Warszawie. Trenerka nie ukrywa, że pobyt w Polsce to dla niej zawsze bardzo intensywny czas i tym razem jest naprawdę zadowolona z ilości spotkań, które udało jej się odbyć. Anna Lewandowska chce pobić swój rekord?

Reklama

Anna Lewandowska podczas pobytu w Polsce nie próżnuje! Zdjęcia paparazzi

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd i po raz kolejny udowadnia, że nawet na co dzień wybiera przemyślane zestawy. Tym razem trenerka postawiła na sportowy look z beżowym dresem w roli głównej, białymi sneakersami, czapką New Era i szarą marynarką od Magdy Butrym w roli głównej, która kosztowała ok. 4400 złotych. Trenerka ten model z szerokimi ramionami często wybiera, uzupełniając swoje stylizacje i trzeba przyznać, że marynarka nadal prezentuje się doskonale. Zresztą, sami spójrzcie!

EOS

Zobacz także: Anna Lewandowska w hitowej krótkiej kurtce. Podobną kupicie w Sinsay na wyprzedaży 10 razy taniej!

Żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że czas w Polsce zawsze spędza bardzo intensywnie. W końcu Anna Lewandowska jest właścicielką kilku firm i widać, że dba o każdą z nich. Ostatnie dni w Polsce to prawdziwy maraton...

Wczoraj 7 spotkań. Dzisiaj 8... idzie mi coraz lepiej - napisała Anna Lewandowska.

Instagram / annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego swój zabiegany dzień zakończyła dopiero późnym wieczorem. Myślicie, że gwiazda szykuje jakiś nowy projekt? Anna Lewandowska co chwile zaskakuje nas swoimi kolejnymi zawodowymi sukcesami, więc kto wie! My trzymamy mocno kciuki za kolejne zawodowe wyzwania pięknej trenerki!

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama