East News

Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” za nami! Jurorzy i uczestnicy po raz kolejny dostarczyli widzom wielu emocji. Nie zabrakło ostrych słów ze strony Iwony Pavlović w kierunku Justyny Żyły. Z kolei Andrzej Grabowski w tym odcinku był znacznie łagodniejszy niż zazwyczaj. Może dlatego, że obchodził urodziny! Z programu odpadł Czadoman i Walerija Żurawlewa. Zobaczcie wszystkie występy i komentarze jurorów! 

1/10
Taniec z gwiazdami Qczaj
East News

Pierwszą parą taneczną byli: Paulina Biernat i Qczaj. Iwona Pavlović nie była do końca zadowolona z występu trenera fitness. Andrzej Grabowski skomentował to słowami: „Iwonie trudno dogodzić”! Qczaj nie przejął się krytyką i wykorzystał moment, śpiewając „Sto lat” Andrzejowi Grabowskiemu.

2/10
Taniec z gwiazdami, Agnieszka Radwańska
East News

W drugiej kolejności wystąpili Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Tenisistka dostała mnóstwo komplementów od Andrzeja Grabowskiego. Jednak aktorowi nie podobała się ekspresja twarzy Agnieszki. Ku zaskoczeniu wszystkich uczestników w obronie sportsmenki stanęła Iwona Pavlović. To pierwsza taka sytuacja w tej edycji „Tańca z gwiazdami”.

3/10
Taniec z gwiazdami Mariusz Węgłowski
East News

Mariusz Węgłowski i Kasia Wu Mahn zatańczyli walca. Iwona Pavlović pochwaliła ten występ i powiedziała, że to było naprawdę piękne show. Oczywiście nie obyło się bez kilku słów krytyki. Z kolei Andrzej Grabowski pochwalił zdolności aktorskie pary, co bardzo spodobało się Mariuszowi Węgłowskiemu i złożył życzenia z okazji urodzin Grabowskiemu.

4/10
Taniec z gwiazdami, Tamara Gonzalez
East News

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zebrali mnóstwo pozytywnych słów od Iwony Pavlović. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” otrzymała od surowej jurorki komplement „twoje nogi są po prostu miodzio”. Andrzej Grabowski również skomplementował Tamarę i docenił jej zdolności aktorskie.

5/10
Taniec z gwiazdami, Czadoman
East News

W trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” tango zatańczyli Czadoman i Walerija Żurawlewa. Andrzej Grabowski porównał tancerkę do pięknej rosyjskiej księżnej. Co do tańca Czadomena aktor nie miał zastrzeżeń. Iwona Pavlović z kolei była pod wrażeniem głosu showmana. Skrytykowała jednak jego ramę, która była zdecydowanie za nisko. To ta para pożegnała się dziś z programem!

6/10
Taniec z gwiazdami, Jakub Kucner
East News

Cza-czę zatańczyła para numer osiem czyli Jakub Kucner i Lenka Klimentova. Ivona Pavlović żle oceniła show i powiedziała, że cza-cza wypadła „bardzo cieniutko”. Jurorka woli patrzeć jak model robi pompki niż jak tańczy.  Zdaniem Pavlović Kucner był cały czas na granicy rytmu. Pozostali jurorzy byli znacznie mniej krytyczni. 

7/10
Taniec z gwiazdami, Joanna Mazur
East News

Joanna Mazur i Jan Kliment otrzymali owację na stojąco. Andrzej Grabowski powiedział, że para zatańczyła wspaniale:

 „Jesteś tak energetyczna. Jestem pełen podziwu.” - powiedział o Joannie

Iwona Pavlović zgodziła się z Andrzejem Grabowskim. Jurorka powiedziała, że musi sobie przypominać, że Joanna nie widzi, bo patrząc, jak tańczy zupełnie o tym zapomina.

„Cieszę, się, że mogę brać udział w takim przedsięwzięciu, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Przecierasz szlaki. Oby tak dalej.” - powiedziała jurorka o najlepszym występie odcinka.

Andrzej Grabowski wstając dał parze 10 punktów.

8/10
Taniec z gwiazdami, Gimper
East News

Youtuber Gimper znów został bardzo krytycznie oceniony przez Iwonę Pavlović, która stwierdziła, że nie będzie nic więcej mówiła, bo znów wywoła burzę na swoim Instagramie.

9/10
Taniec z gwiazdami, Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła i Tomasz Barański w 3. odcinku „Tańca z gwiazdami” zatańczyli salsę. Niestety występ celebrytki po raz kolejny spotkał się z krytyczną oceną jurorów. Andrzej Grabowski stwierdził, że oszczędzi dziś celebrytce negatywnych opinii ze swojej strony. Z kolei Ivona Pavlović była przerażona tak złym występem i powiedziała:

Cieszę, się że wytrwałaś do końca - usłyszeliśmy od jurorki.

10/10
Taniec z gwiazdami Stankiewicz
East News

Sebastian Stankiewicz znów zaskoczył! Jurorzy docenili jego starania i otrzymał pozytywne komentarze. Od Andrzeja Grabowskiego dostał nawet o jeden punkt więcej za grę aktorską. Od jurorów usłyszeliśmy, że była to najlepsza cza-cza wieczoru.

Zobacz takżeIwona Pavlović nie odpuszcza Justynie Żyle. Jeszcze tak ostro nie było: "to najsłabszy taniec wieczoru"!