Taniec z gwiazdami, Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny spotkała się z krytyką ze strony Iwony Pavlović. Tym razem do znanej z ostrych wypowiedzi jurorki, dołączyli pozostali członkowie jury i ocenili występ celebrytki jedynie na 8 punktów. Zobaczcie, jak podsumowali taneczne show w wykonaniu Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego!

Justyna Żyła znów w ogniu krytyki jurorów!

Justyna Żyła i Tomasz Barański w trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” zatańczyli salsę. Andrzej Grabowski stwierdził, że oszczędzi dziś celebrytce krytycznych opinii ze swojej strony. Jednak przyznał jej jedynie 4 punkty, a to najniższa nota, jaką do tej pory wystawił! Ivona Pavlović nie miała problemu z wyrażaniem własnej opinii i otwarcie powiedziała:

Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie z tancerzem, który jest genialny. To on cię trzyma. (...) Nie wiem, co jest przyczyną. Cieszę się jednak, że wytrwałaś do końca. - usłyszeliśmy od jurorki.

Tomasz Barański stanął w obronie Justyny Żyły!

Tomasz Barański próbował bronić swojej tanecznej partnerki i powiedział, że na próbach szło jej znacznie lepiej. Na to Pavlović odparła, że poprosi nagrania z tych prób! Na koniec tancerz powiedział jeszcze:

Ja wierzę, że wszystko przed nami...

Występ podsumowała Pavlović słowami: moim zdaniem był to najsłabszy taniec wieczoru i dała parze tylko 2 punkty.  Justyna Żyła przez cały czas nie powiedziała nawet słowa. Podczas rozmowy z Pauliną Sykut wyznała tylko nogi jak z kamienia

A jak Wy oceniacie jej występ?

Taniec z gwiazdami, Justyna Żyła
East News

Zobacz takżePavlović znów ostro do Żyły: "Może jesteś leniem?" Zobacz występ Justyny!

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami