Michał Wiśniewski z synem, Xavierem

Zobacz, jak wygląda dziś syn Michała Wiśniewskiego. Dostał u niego pracę!

Michał Wiśniewski z synem, Xavierem

O życiu uczuciowym Michała Wiśniewskiego można wiele pisać, jednak niezależnie od tego, w jaki sposób artysta kończył swoje związki, zawsze na uwadze miał dobro swoich dzieci. Piosenkarz ma trzy córki i syna, a także będąc w związku z Dominiką Tajner opiekował się jej pociechą. "Fakt" dowiedział się, że Wiśniewski zatrudnił do pomocy swojego 17-letniego syna! Xavier pomaga ojcu przy koncertach!

Xavier Wiśniewski dostał pracę u taty

Michał Wiśniewski ze związku z Mandaryną ma dwójkę dzieci: 17-letniego Xaviera i 16-letnią Fabienne. Ostatnio piosenkarka wybrała się z córką na otwarcie salonu urody "CHILLOUT ZONE", natomiast Michał znalazł inne zajęcie dla syna. Wokalista zatrudnił nastolatka do pomocy przy festiwalu w Opolu. Jak informuje tabloid, Xavier do nowej pracy bardzo się przykładał. 

Zobacz także: Marta Wiśniewska z córką na imprezie! Zobacz, jak wygląda dziś Fabienne Wiśniewska

Xavier nosił sceniczne stroje zespołu do garderoby, a także reprezentował Michała w kontakcie z organizatorami. Odpowiadał za zdjęcia i pilnował wszystkich szczegółów dotyczących koncertu.

– Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili – zdradził informator "Faktu". 

Po show Xavier rozdawał fanom płyty i wspierał ojca. Myślicie, że chłopak będzie teraz pomagał ojcu? 

Xavier dostał pracę u ojca!

Michał Wiśniewski z synem, Xavierem

Xavier Wiśniewski, Michał Wiśniewski z synem
EastNews

Czy w ten sposób zarabia na swoje kieszonkowe?

Xavier Wiśniewski, Michał Wiśniewski z synem
EastNews

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47