Robert Lewandowski na Mundialu całuje Anię Lewandowską Robert Lewandowski załamany Robert Lewandowski załamany Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego
Robert Lewandowski na Mundialu całuje Anię Lewandowską
East News
Jak teraz tłumaczy się z tego Robert?
1/5
Robert Lewandowski na Mundialu całuje Anię Lewandowską
East News

 

Pierwszy mecz Polski na Mundialu 2018 zakończył się porażką. Nasi przegrali z Senegalem 1:2. Tuż po spotkaniu kapitan drużyny, Robert Lewandowski od razu podszedł do żony, Ani Lewandowskiej, która siedziała na trybunach tuż przy boisku. Trenerka pocieszała piłkarza i pocałowała go - zdjęcia z tego momentu obiegły wówczas cały świat. Wielu kibiców potępiło zachowanie sportowca, uważając, że po przegranym meczu Lewandowski, jako kapitan, powinien stawić się w szatni i pocieszyć zespół. Inni sugerowali zaś, że pocałunek pary był akcją reklamową szamponu, którego są ambasadorami.

 

Teraz głos w tej sprawie zabrał sam Robert Lewandowski, który po zakończonym Mundialu, postanowił udzielić wywiadu-rzeka. Co powiedział o sytuacji z Anią po meczu z Senegalem? Zobacz na następnych stronach!

 

Zobacz: Jak sobie radzić z bezradnością?

 

2/5
Robert Lewandowski załamany

 

O tych zdjęciach mówiła cała Polska. Tuż po przegranym meczu Robert szukał pocieszenia w ramionach zmartwionej żony, która wspierała piłkarza podczas Mundialu w Rosji. Internauci byli jednak dla nich bezlitośni. Co na to Robert? 

Naprawdę normalnym ludziom nie spodobało się, że szukałem pocieszenia u Ani, czy ktoś im tak powiedział i duża część to podchwyciła? Po każdym meczu tak jest - idziesz się cieszyć lub szukać pocieszenia u bliskich. Przecież to trwało 30 sekund, a w szatni byłem szybciej niż niektórzy piłkarze. Co to zmieniło? To szukanie dziury w całym. Rozumiem, gdy ktoś powie, że zagrałem źle, bo to prawda. Ale danie buziaka osobie, która rozumie, jak wiele poświęciłem i jak boli porażka w sporcie, bo sama jest sportowcem? - mówi piłkarz w "Przeglądzie Sportowym".

Dziennikarz magazynu zapytał go wprost, czy pocałunek był ustawką. Jak zareagował Lewandowski?

 

Zobacz: Udany związek opiera się na wdzięczności

3/5
Robert Lewandowski załamany

 

Lewandowski stanowczo zaprzecza, że była to akcja reklamowa:

Bzdura. Nawet tak nie żartujecie, zwykłe emocje. W ogóle o tym wtedy nie myślałem, tym bardziej, w życiu nie przypuszczałbym, że nawet z czegoś takiego można zrobić temat do dyskusji. Byłem zły, rozgoryczony, smutny. Szukałem wsparcia. Niech każdy odpowie sobie na pytanie, czy to coś nienormalnego. - przekonuje Lewandowski. 

Skąd wzięły się w ogóle domysły, że to ustawka?

4/5
Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego

 

Chodzi o fryzury Ani i Roberta. Przed mundialem Lewandowska zaplotła sobie na boku warkoczyki, sportowiec wyciął sobie piorun na głowie. W nowych fryzurach pokazali się na konferencji szamponu, który reklamują. Dokładnie takie same uczesania mieli kilka tygodni później podczas Mundialu. Dla fanów nie był to więc przypadek.

 

5/5
Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego

 

Lewandowski w wywiadzie zapewnia jednak, że to chodziło o emocje! Wierzycie mu?