Wywiad Karoliny Malinowskiej z Violą Kołakowską

Viola Kołakowska nie żałuje swoich słów o blogerkach. A co sama w życiu osiągnęła? Mówi o tym Karolinie Malinowskiej

Wywiad Karoliny Malinowskiej z Violą Kołakowską

W nowym numerze magazynu "Party" Karolina Malinowska rozmawia z Violą Kołakowską. W jej życiu doszło ostatnio do wielkich zmian - zaręczyła sięz Tomaszem Karolakiem. W wywiadzie nie brakuje jednak tematu blogerek modowych, które niedawno Viola Kołakowska ostro skrytykowała:

Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, że ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja - dla mnie przynajmniej. Postanowiłam to skomentować - mówiła jakiś czas temu.

Czy dziś Viola Kołakowska żałuje tych słów?

Nie spodziewałam się tak gorącej fali zainteresowanie tematem. Ale dobrze, że tak się stało, bo nie lubię letniej temperatury w życiu. Zaczęło się niewinnie, od wygłupów. Ale gdy zaczęłam się zastanawiać nad tym, co i w jaki sposób te dziewczyny prezentują swoim rówieśnikom, to zdałam sobie sprawę, że to jakaś farsa. W moim odczuciu zwykła głupota.[...] Mam swoje zdanie i nie bałam się go wyrazić. Ile ludzi, tyle opinii, byli tacy, którzy stanęli w obronie tych dziewczyn, ale byli też tacy, którzy powiedzieli: "Brawo, Violka". Ja nie żałuję, że to zrobiłam.

Na Violę Kołakowską spadła ogromna fala krytyki. Niektórzy zarzucali jej, że sama nic w życiu nie robi i niczego nie osiągnęła. O tę kwestię również zapytała Malinowska:

Życzę wszystkim, którzy coś robią, aby mieli tyle roboty, co ja, wtedy pogadamy. Dla mnie strzelanie sobie fotek to nie jest robienie "czegoś", to nie jest wielki wysiłek. A ich osiągnięcia to dla mnie nie są wielkie sukcesy, o których warto głośno mówić. Sukcesem może być zrobienie prawdziwej kariery, rodzina. 

Cały wywiad - tylko w "Party".

 

Zobacz także: Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Mamy WIDEO i zdjęcie pierścionka!

 

Viola Kołakowska nie żałuje swoich słów.

Viola Kołakowska w niebieskiej sukience

 

Wywiad z Violą - w nowym 'Party'.

Anna i Robert Lewandowscy na okładce Party

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10