Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Justyna Steczkowska i Maryla Rodowicz w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Rodowicz i Steczkowska w "Tańcu z Gwiazdami". Na kogo oddały swoje głosy?

Która z nich dobrze obstawiła?

Przed kilkoma minutami zakończyła się pierwsza edycja "Tańca z Gwiazdami" emitowana w telewizji Polsat. Do tej pory format realizował TVN, jednak po kilku latach obecności show na antenie, zdecydowano się o jego zdjęciu. Wyniki oglądalności pokazały, że Polacy uwielbiają oglądać zmagania gwiazd na parkiecie, dzięki czemu program był najczęściej wybieraną propozycją w każdy weekend i gromadził miliony widzów przed telewizorami. Przypomnijmy: Zapadła decyzja w sprawie drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Do rywalizacji stanęło dwanaście par, które walczyły nie tylko o Kryształową Kulę, ale również o 150 tysięcy złotych - 100 tysięcy dla gwiazdy, 50 tysięcy dla tancerza. Głosami widzów i jurorów wygrała wskazywana od początku na faworytkę Aneta Zając z serialu "Pierwsza miłość". Między nią a jej rywalką, Joanną Moro panowały napięte stosunki, bowiem każda z nich chciała wygrać. 

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Maryla Rodowicz, która zapytana o to na kogo oddała swój głos, bez zastanowienia odpowiedziała, że na Joannę, z kolei Justyna Steczkowska, której wypowiedź wyemitowano na ekranie zaskoczyła wszystkich, bo nie wskazała na żadną z pań.
 

Przede wszystkim kibicuję Stefano Terrazzino - odpowiedziała.


Jak widać Justyna miała przeczucie, bowiem wskazany przez nią uczestnik wygrał. Dla osób, które nie pamiętają - wokalistka brała udział w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami" a jej partnerem był właśnie Stafano. Aneta nie mogła ukryć swojego wzruszenia, podobnie jak jej partner. Raz jeszcze gratulujemy.

Zobacz: Moro podjęła decyzję. Już wiem co zrobi po "Tańcu z Gwiazdami"


Aneta Zając w "Tańcu z Gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Aneta Zając już wie na co przeznaczy wygraną z "TzG". Myślała o tym od dłuższego czasu
Aktorka ma konkretny cel

W ubiegły piątek odbył się finał "Tańca z Gwiazdami" , gdzie bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zajac . Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" pokonała faworytkę jurorów, od początku typowaną do zwycięstwa całego show, Joannę Moro . Ostatni odcinek show przyniósł nam wiele emocji, a na parkiecie zobaczyliśmy nie tylko wszystkich uczestników, ale i wielkie gwiazdy muzyczne. Przypomnijmy: Tak wyglądał wielki finał "Tańca z gwiazdami"! Główną nagrodą w programie jest Kryształowa Kula oraz 150 tysięcy złotych do podziału: 100 tysięcy dla gwiazdy, 50 tysięcy dla tancerza. Aneta Zając, choć nie otrzymywała najlepszych not od sędziów, była ulubienicą widzów, którzy w każdym odcinku wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów, sprawiając, że bez problemu przechodziła do kolejnego odcinka, ostatecznie lądując w wielkim finale. "Rewia" dowiedziała się, na jaki cel aktorka chce przeznaczyć wygraną. Jakiś czas temu wraz z pomocą rodziców kupiła 3- pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Potężny zastrzyk gotówki pomoże jej w urządzeniu wymarzonego gniazdka.  Zobacz: Mikołaj Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z gwiazdami" Najważniejszy będzie pokój jej synów, którzy urodzili się przed planowanym terminem i rozwijają się wolniej. Ich leczenie wymaga rehabilitacji, a do tego niezbędny jest drogi sprzęt. Dzięki wygranej jego zakup w końcu będzie możliwy. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" to dopiero początek. Polsat zrobi z niej gwiazdę ''+''ipt>''); //--> Aneta Zając i jej droga do zwycięstwa w "TzG":

Kulisy Tańca z Gwiazdami
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji
Sceny, których nie zobaczysz nigdzie indziej

"Taniec z Gwiazdami" okazał się prawdziwym hitem tej wiosny. Format, który powrócił do telewizji po przerwie przyciągał miliony widzów przed telewizory, którzy z zapartym tchem śledzili losy swoich ulubieńców. W każdy piątek jedna z par opuszczała show, aż ostatecznie w rozgrywce pozostały dwie najlepsze: Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Aneta Zając i jej partner Stefano Terrazzino. Bezkonkurencyjna okazała się ta druga, która oprócz Kryształowej Kuli zdobyła również 100 tysięcy złotych.  Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami" Wraz z kamerą wybraliśmy się wczoraj na plan produkcji, dzięki czemu możecie zobaczyć jak wyglądały przygotowania do tańców, co za kulisami robili inni uczestnicy, jak wyglądały próby Natalii Siwiec i wiele innych momentów, które nie zostały pokazane wieczorem w Polsacie . Oczywiście nie mogło również zabraknąć momentów w których zwyciężczyni pozuje ze swoją nagrodą jak również z pozostałymi zawodnikami. Jesteście ciekawi kolejnej edycji? Zobacz: Moro i Zając o udziale w programie zaraz po ogłoszeniu wyników       ''''+''''ipt>''''); //--> Finał "Tańca z gwiazdami":

Moro i Zając za kulisami Tańca z Gwiazdami
AFTERPARTY EXCLUSIVE
TV-Show
Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG"
Co powiedziały nam finalistki?

Za nami wielkie emocje związane z najpopularniejszym show tej wiosny. Wczoraj wieczorem poznaliśmy zwyciężczynię pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami" zrealizowanego przez telewizję Polsat. Przez wiele lat show było emitowane w konkurencyjnej stacji, która zdecydowała się jednak z niego zrezygnować. Po 11 tygodniach najlepsza okazała się Aneta Zając , która w ścisłym finale pokonała Joannę Moro .  Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami" Emocje w finałowym odcinku były ogromne - każdej z pań zależało na wygranej, choć od dawna mówiło się, że bardziej zdeterminowana i nastawiona na wygraną jest Moro, to również ona zbierała wyższe oceny od jury. Zając mogła natomiast liczyć na ogromne wsparcie widzów, którzy oddawali na nią głosy, dzięki czemu zawsze awansowała do kolejnego odcinka bez większego problemu. Po wczorajszym finale udało nam się porozmawiać z finalistkami. Ciężko było chwilę po zakończeniu show, uzyskać od nich informacje o tym jak się czują, ponieważ obie były jeszcze w szoku po ogłoszeniu wyników. Aneta nie mogła uwierzyć, że to właśnie do niej trafiła Kryształowa Kula, ale sama wygrana ogromnie ją cieszy.   Nie zdaję sobie sprawy z tego, że wygraliśmy tę edycję ze Stefem. No to niesamowite emocje są tam na pakiecie. Ogromnie się cieszymy, aż brakuje mi słów, żeby to powiedzieć. Ten program dał mi możliwość poznania fantastycznych ludzi. Sama dla siebie wyniosłam większą pewność siebie.  - zdradza. Trochę więcej do powiedzenia miała Joanna. Wbrew informacjom, które pojawiały się w sieci, ucieszyła ją wygrana Anety, bo jak sama mówi - zasłużyła ona na to, ponieważ cieszyła się tańcem.   Ja się czuję bardzo szczęśliwa, ja się cieszę, że Aneta wygrała. Naprawdę z całego serca się cieszę, bo myślę, że jej ta wygrana się należy. Ona się naprawdę cieszyła...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner