Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Zarzycki w finale Mister Supranational 2019
ONS
Newsy

Wybory Mister Supranational 2019 za nami! Które miejsce zajął Tomasz Zarzycki?

Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów.

Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów. Na imprezie wystąpiła Cleo i Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zobaczyliśmy m.in. Agnieszkę Kaczorowską, Agnieszkę Hyży, Paulinę Sykut i Mistera Supranational 2018.  Polskę rezprezentował Tomasz Zarzycki- przystojny Mister Polski z 2018. Rok temu w międzynarodowym konkursie nasz kraj reprezentował Jakub Kucner, który ostatecznie zdobył tytuł 1 Wicemistera Supranational 2018. Czy Tomasz Zarzycki powtórzył sukces swojego poprzednika? Zobaczcie, które miejsce zajął Polak! 

"Hotel Paradise": Bibi żałuje, że Basia i Krystian rozstali się?! "Oni bardzo mi do siebie pasowali"

Finał konkursu Mister Supranational 2019

Podczas wielkiego finału zaprezentowało się 40 kandydatów, którzy walczyli o tytuł Mistera Supranational 2019. Polak pokonał wielu przystojniaków i trafił do finałowej piątki! Zobaczcie, które kraje znalazły się w

TOP 5:
- Brazylia
- USA
- Wenezuela
- Peru
- Polska

Które miejsce ostatecznie zajął Polak? Tomasz Zarzycki zdobył  tytył III Wicemistera Supranational 2019! 

IV Wicemister Wenezuela

III Wicemister Polska

II Wicemister Peru

I Wicemister Brazylia

Misterem Supranational 2019 został Mister Stanów Zjednoczonych!

Gratulujemy! 

Zobacz także: Oto nowa Miss Supranational 2019! Ładniejsza od Polki?

Oglądaliście wybory Mister Supranational 2019?

Tomasz Zarzycki w finale Mister Supranational 2019
ONS

Mister Stanów Zjednoczonych otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019.

Mmister Supranational 2019
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jakub Kucner
Celebryci
Mister Polski 2017 Jakub Kucner wyznał, że chciał być... księdzem! Dlaczego zmienił zdanie?
Chciał być księdzem został Misterem wywiad z Jakubem Kucnerem. WIDEO

Jakub Kucner jest następcą Rafała Maślaka i Rafała Jonkisza na stanowisku najprzystojniejszego faceta roku 2017. Przystojniak zdradza nam, że od zawsze było to jego marzenie i ciężko pracował nad sobą by zasłużyć na ten tytuł. Zaskakujące jest jednak to, że wcześniej myślał o tym by zostać... księdzem! Dlaczego? I co go skłoniło ostatecznie, że zmienił zdanie? Odpowiedzi szukajcie w naszym wideo!   Zobacz:   Oto finaliści konkursu Mister Polski 2017! Który wygra w tym roku? PLEBISCYT    Mister Polski- Jakub Kucnar. Przystojny?

Doda w sukience projektu Patrycji Kujawy na wyborach Miss Supranational 2019
East News
Fleszstyle
Druga kreacja Dody z Miss Supranational 2019 zachwyciła wszystkich! Wiemy, kto ją zaprojektował
Doda wystąpiła podczas wyborów Miss Supranational 2019. Artystka zaprezentowała aż dwie kreacje. Druga z nich jest naprawdę zjawiskowa!

Doda była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas wyborów Miss Supranational 2019. Artystka pojawiła się na scenie aż dwa razy. Na każde z wyjść przygotowała jedną kreację. Obie zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie. Pierwszą z nich zaprojektowała Albina Dyla . Kto zaś odpowiadał za drugą suknię? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

Barbara Kurdej-Szatan na wyborach Mister Supranational 2019
East News
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła na wyborach Mister Supranational! Zobaczcie jej występ!
Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła swoim występem podczas gali Mister Supranational 2019! Wielki finał konkursu, który odbył się 7 grudnia w Katowicach już za nami.

Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła swoim występem podczas gali Mister Supranational 2019! Wielki finał konkursu, który odbył się 7 grudnia w Katowicach już za nami. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny walczyło 40 kandydatów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Jak już wiemy, tytuł Mister Supranational należy do Mistera Stanów Zjednoczonych! Polak, Tomasz Zarzycki otrzymał tytuł III Wicemistera Supranational 2019. Na gali zaśpiewała m.in. Basia Kurdej-Szatan, która już dawno nie zaprezentowała się w tak seksowej kreacji!  Basia Kurdej-Szatan dała czadu na scenie Barbara Kurdej-Szatan podczas konkursu Mister Supranational 2019 zaśpiewała wielki światowy hit "Feeling good". Aktorka zachwyciła zarówno swoim głosem, jak i wyglądem! Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała się na scenie w cekinowej czarnej sukni z seksownym rozcięciem w spódnicy. Look gwiazdy uzupełniły delikatne sandałki na wysokim obcasie.  Zobaczcie zdjęcie i nagranie z występu Barbary Kurdej-Szatan na wyborach Mister Supranational 2019! Ależ ona ma głos! My mówimy WOW!  Zobacz także:   Ile kilogramów Basia Kurdej-Szatan straciła w "Tańcu z gwiazdami"? Zapytaliśmy! Barbara Kurdej-Szatan na wyborach Mister Supranational 2019.   Gwiazda zachwyciła swoim głosem i stylizacją!  Podobał się Wam występ artystki?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner