Wszystkie żony Donalda Trumpa Ivana Trump, była żona Donalda Trumpa Ivana Trump, była żona Donalda Trumpa Marla Maples, była żona Donalda Trumpa Marla Maples, była żona Donalda Trumpa
Wszystkie żony Donalda Trumpa
EastNews
1/9
Wszystkie żony Donalda Trumpa
EastNews

Szykuje się dziś bardzo wyjątkowy dzień dla Stanów Zjednoczonych. Dziś o godzinie 18 czasu polskiego Donald Trump zostanie zaprzysiężony na 45. prezydenta USA. Na uroczystości obecne będą razem z Melanią Trump, obecną żoną Trumpa, jego byłe żony - Czeszka Ivana oraz Marla Maples. Co o nich wiemy?

 

Donald Trump został wybrany w listopadzie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych! Podczas kampanii prezydenckiej mówiło się głośno nie tylko o jego dość kontrowersyjnych poglądach, ale również o jego bujnym życiu uczuciowym. Z kim wcześniej związany był nowy prezydent USA?

 

Przed Melanią miał jeszcze dwie żony - pierwszą żoną Trumpa była Czeszka Ivana. Ma z nią dzieci: Erica i Ivankę oraz Donalda Jr. Drugą żoną była Marla Maples - to ona stworzyła go jako „zwierzę medialne”. Ma z nią córkę Tiffany. Obecnie Trump jest związany z Melanią Trump - urodzoną w 1970 r. w Słowenii. Ma z nią syna o imieniu Barron.

 

Kiedy Melania poznała Trumpa, była związana z przemysłem biżuteryjnym. Melania Trump jak na przyszłą pierwszą damę, ma dość bogatą przeszłość. Melania zaczęła swoją karierę jako modelka i już kilka lat później pozowała nago... z niedźwiedziem... dla brytyjskiego wydania magazynu „GQ” w 2000 roku. W wywiadzie dla "GQ" opowiadała o swoich łóżkowych perypetiach ze swoim ówczesnym partnerem.

Uprawiamy fenomenalny seks przynajmniej raz dziennie, a czasem nawet częściej - powiedziała wówczas Melania.

Melania poznała Donalda Trumpa w 1998 roku - ona miała 28 lat, on - 52 lata. Ponoć nie dała mu numeru telefonu na pierwszym spotkaniu, ponieważ Trump przyszedł na imprezę z inną kobietą... Trump nie przestawał jednak jej adorować i dopiął swego! Ostatecznie w 2005 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". 

 

Zobacz zdjęcia wszystkich żon Trumpa w naszej galerii!

 

Zobacz też: Rodzina Donalda Trumpa: córka Ivanka Trump na Instagramie

2/9
Ivana Trump, była żona Donalda Trumpa
EastNews

Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa.

3/9
Ivana Trump, była żona Donalda Trumpa
EastNews

Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa.

4/9
Marla Maples, była żona Donalda Trumpa
EastNews

Marla Mapes, druga żona Donalda Trumpa. To ona zrobiła z Trumpa "zwierzę medialne".

5/9
Marla Maples, była żona Donalda Trumpa
EastNews

Donald Trump ma z Marlą córkę Tiffany.

6/9
Marla Maples, była żona Donalda Trumpa
EastNews
7/9
Melania Trump
Anthony Behar/East News

Obecnie Trump jest związany z Melanią Trump - urodzoną w 1970 r. w Słowenii. Ma z nią syna o imieniu Barron.

8/9
Melania Trump
East News

Melania poznała Donalda Trumpa w 1998 roku - ona miała 28 lat, on - 52 lata.

9/9
Melania Trump
Women's Wear Daily/East News
Więcej na temat Donald Trump Melania Trump