Za nami 70. konkurs Miss World, w którym tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie otrzymała Karolina Bielawska! To drugi raz w historii, gdy Polka zajęła pierwsze miejsce w światowej sławy konkursie piękności. Na Karolinę Bielawską spadł splendor i zainteresowanie mediów. Miss World 2021 jest zapracowana i wciąż udziela wywiadów i pojawia się na ważnych spotkaniach. Organizatorzy konkursu postanowili przedstawić fanom bliżej postać Karoliny. Niestety, popełnili wpadkę, którą internauci zapamiętają na długo!

Reklama

Miss World 2021 wpadka organizatorów!

Miss World to jeden z największych konkursów piękności na świecie. W Europie konkursy piękności nie cieszą się aż takim zainteresowaniem jak w krajach Ameryki Północnej czy Południowej. W Polsce zaś największą sławę przynosi konkurs Miss Polonia. W 2019 roku to właśnie Karolina Bielawska została okrzyknięta najpiękniejszą Polką, a teraz jest Miss World 2021! Tę wspaniałą nowinę postanowili ogłosić organizatorzy konkursu także w mediach społecznościowych Miss World, jak również na oficjalnej stronie wydarzenia. Kłopot w tym, że nazwisko Karoliny Bielawskiej zamieniono na... Biewleska!

Zobacz także: Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

missworld.com

Zobacz także: Miss World 2022: Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej! Była miss ma dziś 56 lat i wygląda... pięknie!

Co więcej, błąd pojawił się także w mediach społecznościowych konkursu. Na Instagramie fani nie kryli swojego oburzenia. Niektórzy śmieją się, że Karolina wcale nie ma tak skomplikowanego nazwiska, jakie przecież zdarzają się w Polsce i w żaden sposób nie da się usprawiedliwić wpadki organizatorów konkursu.

Zobacz także

- Gratulacje dla drugiej Polki i 70. Miss World, ale to Karolina Bielawska! - piszą fani w komentarzach.

missworld/Instagram

Karolina Bielawska nie przejmuje się jednak takimi szczegółami. Na Instagramie zwyciężczyni możemy zobaczyć, jak bardzo jest zajęta. Zgodnie z pierwszymi słowami Karoliny Bielawskiej po wygranej Miss World 2021, blond piękność już zabrała się do pracy. Najpiękniejsza kobieta świata wciąż jest w Portoryko, gdzie udziela wywiadów, miała już nawet swoją pierwszą konferencję prasową i bierze udział w swoich pierwszych sesjach zdjęciowych z koroną Miss World na głowie.

Uważacie, że pomyłka w nazwisku to duża wpadka?

Zobacz także: Miss World 2021 Karolina Bielawska jest singielką! Dlaczego zerwała z chłopakiem?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama