Gdy przed ponad trzema dekadami Anecie Kręglickiej wkładano na głowę koronę najpiękniejszej kobiety na świecie miała 24 lata, rok więcej niż obecna Miss World - wybrana w środowy wieczór Karolina Bielawska. Czas mija, za kilka dni Kręglicka skończy 57 lat, tyle że wydaje się, że jej ten czas kompletnie nie dotyczy. Nadal wygląda wspaniale. A urody, figury, stylu z pewnością może jej pozazdrościć wiele współczesnych piękności. Na jej profilach w mediach społecznościowych jest mnóstwo zdjęć, które to potwierdzają. Zresztą zobaczcie sami.

Reklama

Jak dziś wygląda Miss World 1989 Aneta Kręglicka?

To rzeczywiście ciężkie do uwierzenia... ciągle wygląda jak nastolatka, tymczasem Aneta Kręglicka ma dorosłego, bo 22-letniego już syna, który wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Niemal 57-letnia już była miss to dziś piękna kobieta, która wcale wiele nie różni się od młodziutkiej Anety sprzed lat, zdobywającej kolejne tytuły - Miss Polonia, Miss International, i ten najważniejsze Miss World - poświadczający oficjalnie, że jest najpiękniejszą kobietą świata. Tak wyglądała w 1989 roku:

East News

Do środowego wieczora była jedyną Polką z tym tytułem. Jednak 16 marca przyszła do nas niesamowita wiadomość z Puerto Rico, gdzie odbywał się 70. finał konkursu Miss World. Koronę i tytuł najpiękniejszej znów zdobyła Polka - Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019. Starsza koleżanka natychmiast pospieszyła z gratulacjami:

- Bardzo się cieszę. To wspaniałe! Mam nadzieję, że dla Karoliny to będzie piękna przygoda życia. Niech się tym cieszy! Gratulacje! - powiedziała portalowi plotek.pl Aneta Kręglicka. - Życzę, żeby traktowała tę przygodę jako dobre doświadczenie. Przy tej okazji poznawała siebie i swoje możliwości. Ale miała dystans do zamieszania, które teraz wywołała. I niech pozostanie wierna sobie - przestrzegła.

Zobacz także: Karolina Bielawska została Miss World 2021. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

Zobacz także

Zdjęcia Anety Kręglickiej z Instagrama potwierdzają, że wciąż jest niezwykle piękną kobietą. Była miss od 1998 roku jest żoną reżysera Macieja Żaka. Dwa lata po ślubie urodził się im syn, Aleksander.

Zobacz także: Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę i postawiła na ostre cięcie oraz loki. Fanka: "Bardzo delikatnie, młodzieńczo"

Reklama

Fani gwiazdy zachwycają się jej figurą. Uwagę zwraca też sposób, w jaki Aneta Kręglicka prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, szczególnie Instagrama. Byłą Miss World śledzi tam ponad 67 tys. osób.

Reklama
Reklama
Reklama