Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wyprodukuje film Patryka Vegi?
ONS

Piotr Woźniak-Starak zostanie producentem nowego "Pitbulla"?! "Każdy wyczuje ten klimat"

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wyprodukuje film Patryka Vegi?
ONS

Piotr Woźniak-Starak wyprodukuje nowy film Patryka Vegi? Według najnowszych doniesień Faktu, po tym jak słynny reżyser zrezygnował ze współpracy z producentami "Pitbulla", Agnieszka Woźniak-Starak namówiła swojego męża, żeby pomógł Vedze w produkcji nowego dzieła. Nowy film ma być ponoć konkurencją dla kolejnej części kinowego hitu "Pitbull" w którym ma wystąpić Doda! 

 

Patryk Vega rozpocznie współpracę z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Tabloid twierdzi, że Agnieszka Woźniak-Starak była zachwycona postawą Patryka Vegi, który zrezygnował ze współpracy z producentami "Pitbulla" a w swoim oświadczeniu na Facebooku napisał, że stało się tak ze względu na obsadę aktorską, jaką ponoć narzucali mu producenci. Warto przypomnieć, że zaledwie dzień wcześniej o roli w nowej części Pitbulla pochwaliła się Doda...

Patryk nie chciał, by ona grała w jego filmie i z tylnego siedzenia sterowała scenariuszem. Uniósł się honorem i zrezygnował ze współpracy, co bardzo zaimponowało Agnieszce- donosi informator Faktu.

Okazuje się, że Piotr Woźniak-Starak i Patryk Vega już spotkali się w sprawie ewentualnej współpracy! Co o mężu gwiazdy TVN powiedział Patryk Vega?

Uważam, że to producent, który fajnie kombinuje. Cieszę się, że mu wychodzi, bo podnosi poprzeczkę w polskim kinie - przyznał reżyser.

Film z wiadomych względów nie będzie mógł nosić nazwy "Pitbull", jednak informator tabloidu zapewnia, że widzowie wyczują klimat tego filmu w najnowszym dziele Patryka Vegi. 

 

Zobacz także: Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie: "Vega sam chciał Dodę w filmie!" Wiemy, kto wyreżyseruje trzecią część!

 

Patryk Vega planuje nowy film.

Patryk Vega, premiera Pitbulla
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak miała namówić męża na wyprodukowanie filmu Vegi.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

 

 

 

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08