Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews

Romantyczny gest Piotra Woźniaka-Staraka! Niedługo przed śmiercią podarował żonie wyjątkowy prezent wart miliony

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak żyła jak w bajce. Najpierw piękne zaręczyny w błysku fleszy, później romantyczny ślub w samej Wenecji! Piotr Woźniak-Starak lubił rozpieszczać swoją ukochaną, o której mówił, że jest jak Miśka z filmu "Sztuka kochania", którego był producentem. "Super Express" dotarł do informacji, według której niedługo przed śmiercią Piotr Woźniak-Starak sprawił żonie wyjątkowy prezent. Nie uwierzycie, co dostała od niego znana dziennikarka! 

Piotr Woźniak-Starak kupił żonie apartament w Nowym Jorku?

27 sierpnia Piotr i Agnieszka obchodziliby 3. rocznicę ślubu. Co roku nie udawało im się zgrać z terminem i świętowali zazwyczaj z kilkudniowym opóźnieniem. Tym razem jednak miało być inaczej. Jak udało się nam ustalić, zakochani mieli wyruszyć w romantyczną podróż do Włoch. Niestety, tragiczny wypadek, do którego doszło w połowie sierpnia na Mazurach, na zawsze przekreślił ich wspólne plany...

Zobacz także: Wiceszef MSWiA: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat

Okazuje się jednak, że Piotr zdążył już podarować ukochanej wyjątkowy prezent. Tak przynajmniej twierdzi wspomniany tabloid. Według jego informacji Piotr Woźniak-Starak postanowił kupić żonie apartament w samym sercu Nowego Jorku. Nieruchomość miała ponoć kosztować około 16 milionów dolarów! 

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak przez lata mieszkał w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam studiował i zdobywał doświadczenie, które później świetnie wykorzystał w Polsce. Wyprodukowane przez niego filmy, na czele z "Bogami", w mgnieniu oka stawały się hitami. 

Zobacz także: Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 18 na 19 sierpnia. Producent podróżował motorówką po jeziorze Kisajno. Jak zeznała 27-letnia Ewa O., która również znajdowała się na pokładzie, oboje znaleźli się za burtą podczas wykonywania manewru skręcania. Kobiecie udało się dotrzeć do brzegu. Z kolei Piotr Woźniak-Starak przez cztery dni był poszukiwany przez policję oraz nurków. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA przekazał tragiczną wiadomość. Ciało Piotra Woźniaka-Starak zostało znalezione na dnie jeziora Kisajno.

Rodzina producenta filmowego opublikowała w mediach nekrolog, w którym opisane są szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Uroczystości będą trwały dwa dni. W czwartek 29 sierpnia o godzinie 19 odprawiona zostanie msza żałobna w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej  przy ul. Anny Walentynowicz 1. W piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. W ceremonii na Mazurach weźmie udział tylko najbliższa rodzina. 

Bliskim Piotra Woźniaka-Staraka składamy szczere kondolencje!

Agnieszka i Piotr wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
Instagram

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka są wstrząśnięci tragedią, która rozegrała się na jeziorze Kisajno

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08