Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka Staraka
Newsy

Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!

Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!

Magdalena Boczarska we wzruszającym wpisie wspomina i żegna Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia zakończyły się poszukiwania producenta filmowego, który w nocy z soboty na niedzielę zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety, jak przekazał wiceszef MSWiA ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Śmierć producenta wstrząsnęła jego bliskimi. Przyjaciele, współpracownicy i znajomi zaczęli publikować w sieci wzruszające pożegnania. Piękny wpis zamieściła na swoim profilu na Instagramie m.in. Alicja Bachleda-Curuś oraz Borys Szyc. Teraz Piotra Woźniaka pożegnała również Magdalena Boczarska! Co napisała gwiazda?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Magda Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Magdalena Boczarska współpracowała razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie głośnego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka w swoim wpisie na Instagramie nie ukrywa, że producent filmowy był dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu. Jak wspomina męża Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie. 

W dalszej części wpisu aktorka zdradziła, że razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem planowała kolejny film. 

Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio.

Śnij pięknie 🖤
Twoja "Miśka"

Zobaczcie cały wpis Magdaleny Boczarskiej i jej wspólne zdjęcie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 

Zobacz także: Co się dzieje z kelnerką, która płynęła z Woźniakiem-Starakiem? Jej miejsce w pracy zajęła inna osoba

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie 🖤 Twoja "Miśka"

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

22 sierpnia ratownicy odnaleźli ciało producenta filmowego.

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Magdalena Boczarska w białej sukience, Piotr Woźniak-Starak w czarnej marynarce
East News

Zobacz także
Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. "Był ciepłym, niezwykłym człowiekiem o otwartym sercu"

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach

To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na swoim ślubie
Instagram
Newsy
Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają
Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dokładnie 18 sierpnia mija rok, odkąd Piotra Woźniaka-Staraka nie ma wśród nas. Tragiczna śmierć producenta wstrząsnęła całą Polską. Przyjaciele i osoby z bliskiego otoczenia męża Agnieszki Woźniak-Starak w wielu wywiadach wspominali go w ciepłych słowach. Robił wiele dobrego w zamian nie chcąc nic. Zobaczcie te wspomnienia o Piotrze Woźniaku-Staraku.  Zobacz także:  Żegnamy Piotra Woźniaka-Staraka. Kochał filmy i... Agnieszkę. Jego życie to gotowy scenariusz na film Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wspominają go najbliżsi  18 sierpnia 2019 roku do mediów zaczęły napływać niepokojące informacje. Na jeziorze Kisajno doszło do wypadku i trwają poszukiwania osoby, która pływała motorówką. Niedługo potem okazało się, że służby poszukują Piotra Woźniaka - Staraka, producenta filmowego i męża gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Po kilku dniach zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań potwierdziła się najgorsza z możliwych informacji - Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta była szokiem dla wszystkich. Młody, zdolny, ambitny, mający całe życie przed sobą. Niestety tragiczny wypadek przekreślił wszystko.  Piotr Woźniak-Starak jako producent filmowy zdobył wielkie uznanie przede wszystkim dzięki produkcji filmu "Bogowie". Ten kinowy hit z pamiętną rolą Tomasza Kota jako Zbigniewa Religi znalazł się na liście 30 najchętniej oglądanych premier kinowych po 1989 roku. Kolejnym wielkim sukcesem Piotra Woźniaka-Staraka okazał się być film "Sztuka kochania" w reżyserii Marii Sadowskiej.  O tym, że był świetnym producentem filmowym wiemy wszyscy. A jakim był człowiekiem? Po jego śmierci przyjaciele i najbliżsi w wywiadach opowiadali, jaki tak naprawdę w życiu prywatnym był Piotr Woźniak - Starak. O pewnym wyjątkowym geście z...

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Emocjonalny wpis Wojtka Mazolewskiego. Pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka
Emocjonalny wpis Wojtka Mazolewskiego. Pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Zginął 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno w wieku 39 lat. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak był cenionym producentem filmowym, który miał wielu przyjaciół w show biznesie. Byli mu bliscy nie tylko aktorzy, których zatrudniał w swoich produkcjach, ale i m.in.  Sebastian Kulczyk, polski przedsiębiorca , syn Grażyny i Jana Kulczyków, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Piotr Woźniak-Starak znał się także z Wojtkiem Mazolewskim, basistą i kontrabasistą jazzowym. Muzyk również wspomniał producenta na Instagramie. Jego słowa bardzo wzruszają. Mazolewski wspomina Piotra Woźniaka-Staraka O śmierci Piotra Woźniaka-Staraka dowiedzieliśmy się w czwartek, 22 sierpnia. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła już, że  odbędzie się sekcja zwłok  producenta.  W sieci nie brakuje ciepłych słów w kierunku Piotra. Teraz kilka słów napisał Wojciech Mazolewski, który współpracował ostatnio z Woźniakiem-Starakiem przy filmie "Ukryta Gra". Producent nie mógł doczekać się premiery filmu. Trzymający w napięciu thriller w kinach już 8 listopada.  Wspaniały człowiek i przyjaciel. Zdolny, pracowity, obdarzony wieloma talentami artysta. Kochał rodzine, przyjaciół z totalna intensywnością i oddaniem która inspirowała tych co mogli to poczuć i zobaczyć. Praca z nim to była wielka przyjemność. Dziękuje Piotrku za wszystko, spoczywaj w pokoju - napisał Wojtek.  Zobacz także:   Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra" już niedługo w kinach! Kiedy? Piotra pożegnali także m.in. Borys Szyc, Magda Steczkowska, Paulina Krupińska, Borys Szyc, Agnieszka Włodarczyk, Leszek Stanek czy Magdalena Boczarska, która zagrała w największej produkcji Piotra - "Sztuka kochania. Historia...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik