Magdalena Boczarska we wzruszającym wpisie wspomina i żegna Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia zakończyły się poszukiwania producenta filmowego, który w nocy z soboty na niedzielę zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety, jak przekazał wiceszef MSWiA ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Śmierć producenta wstrząsnęła jego bliskimi. Przyjaciele, współpracownicy i znajomi zaczęli publikować w sieci wzruszające pożegnania. Piękny wpis zamieściła na swoim profilu na Instagramie m.in. Alicja Bachleda-Curuś oraz Borys Szyc. Teraz Piotra Woźniaka pożegnała również Magdalena Boczarska! Co napisała gwiazda?

Reklama

Magda Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Magdalena Boczarska współpracowała razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie głośnego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka w swoim wpisie na Instagramie nie ukrywa, że producent filmowy był dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu. Jak wspomina męża Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie.

W dalszej części wpisu aktorka zdradziła, że razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem planowała kolejny film.

Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio.

Śnij pięknie ????
Twoja "Miśka"

Zobaczcie cały wpis Magdaleny Boczarskiej i jej wspólne zdjęcie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Zobacz także: Co się dzieje z kelnerką, która płynęła z Woźniakiem-Starakiem? Jej miejsce w pracy zajęła inna osoba

Zobacz także

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka.

22 sierpnia ratownicy odnaleźli ciało producenta filmowego.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama