Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu Woźniaka-Staraka. Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zaginął 18 sierpnia. W nocy z soboty na niedzielę Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach. Służby ratunkowe przez kilka dni szukały męża gwiazdy TVN. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. 

Ostatnio udało nam się dowiedzieć, że producent filmowy zostanie pochowany w najbliższy piątek, 30 sierpnia. Teraz w mediach został opublikowany nekrolog, za pośrednictwem którego najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka poinformowali o szczegółach ceremonii. Gdzie i kiedy zostanie pochowany mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Okazuje się, że uroczystości zostały zaplanowane na czwartek i piątek.

Piotr Woźniak-Starak spocznie na Mazurach

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka na łamach "Rzeczpospolitej" i "Gazety Wyborczej" opublikowała nekrolog, w którym informuje o szczegółach pogrzebu producenta filmowego. Okazuje się, że msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej  przy ul. Anny Walentynowicz 1. W piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. W ceremonii na Mazurach weźmie udział tylko najbliższa rodzina. 

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się śpieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół. Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić - robimy to w Jego imieniu - czytamy w nekrologu. 

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka podziękowali za wsparcie w tym trudnym dla nich czasie i poprosili, żeby po mszy żałobnej nie składać kondolencji, a zamiast kwiatów przekazywać ofiarę na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Zobacz także: Znany gwiazdor napisał felieton o Piotrze Woźniaku Staraku: "Adrenalina bogaczy raz zakosztowana, niestety uzależnia"

Rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak
Instagram

Producent filmowy zginął 18 sierpnia

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41