Party Stories
Monika Brodka
Newsy

Wow! Monika Brodka modna i stylowa jak zwykle

Kochamy ten look!

W warszawskiej Restauracji Akademia Borysa Szyca odbyła się uroczysta prezentacja nowych kosmetyków pielęgnacyjnych AA Technologia Wieku. Gościem specjalnym premiery była Monika Brodka, od roku ambasadorka marki, która na konferencji wyglądała wspaniale.

Więcej o Monice Brodce i jej stylizacjach przeczytacie tutaj:

Stylowy płaszczyk, oversize'owa kopertówka, prosta biała koszula i wielki naszyjnik ze starej kolekcji Marni dla H&M to świetne połączenie. Wszystko uzupełnione spodniami, jednej z najbardziej ulubionych marek Moniki Brodki - Zuo Corp. Do tego burza włosów, delikatny makijaż i gwiazdorski look na 5-tkę gotowy!

Zobaczcie więcej zdjęć z konferencji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska pozuje na ściance Avon w zielonej cekonowej sopasowanej sukience
ONS
Fleszstyle
Justyna Steczkowska na konferencji nowego zapachu Avon zachwyciła. Ta figura... i te nogi! ZDJĘCIA i WIDEO

Justyna Steczkowska na konferencji marki Avon wyglądała olśniewająco. Wokalistka została ambasadorką nowego zapachu tej marki. Pisaliśmy już o tym, że Justyna Steczkowska zarobi na byciu twarzą Avon 500 tys. zł! Justyna Steczkowska ambasadorką zapachu marki Avon Justyna Steczkowska promuje zapach Attraction . A jej mąż Maciej Myszkowski został ambasadorem męskiego zapachu o tej samej nazwie.  A czym pachnie małżeństwo? :) Jak mówiła dziś na konferencji artystka - zapach jest  bardzo kobiecy z nutką piżma i wanilii . Męski ma w sobie nutę drewna i imbiru. „AVON Attraction to najpiękniejsza miłosna kompozycja” – twierdzi Steczkowska. Na prezentacji Justyna Steczkowska pojawiła się bez męża, ale i tak, nawet gdyby był, to tylko ona skupiałaby uwagę wszystkich. Dlaczego? Cekinowa zielona sukienka projektu Sylwii Romaniuk podkreśliła jej idealną figurę. Do sukienki dobrała szpilki marki Zara , ale sama ozdobiła je frędzlami. Justyna wyglądała jak niezwykle pięknie! Zresztą oceńcie sami jak świetnie wygląda mama trójki dzieci!   Justyna Steczkowska na konferencji Avonu: Justyna Steczkowska na konferencji Avonu: Justyna Steczkowska na konferencji Avonu: Justyna Steczkowska na konferencji Avanu: Zobacz nasze wideo z konferencji z Justyną Steczkowską:  

Justyna Steczkowska z cekinowej zielonej sukience
ONS
Newsy
Justyna Steczkowska na konferencji nowego zapachu Avon zachwyciła. Ta figura... i te nogi! ZDJĘCIA

Justyna Steczkowska na konferencji marki Avon wyglądała olśniewająco. Wokalistka została ambasadorką nowego zapachu tej marki. Pisaliśmy już o tym, że Justyna Steczkowska zarobi na byciu twarzą Avon 500 tys. zł! Justyna Steczkowska ambasadorką zapachu marki Avon Justyna Steczkowska promuje zapach Attraction . A jej mąż Maciej Myszkowski został ambasadorem męskiego zapachu o tej samej nazwie.  A czym pachnie małżeństwo? :) Jak mówiła dziś na konferencji artystka - zapach jest  bardzo kobiecy z nutką piżma i wanilii . Męski ma w sobie nutę drewna i imbiru.   AVON Attraction to najpiękniejsza miłosna kompozycja – twierdzi Steczkowska.   Na prezentacji Justyna Steczkowska pojawiła się bez męża, ale i tak, nawet gdyby był, to tylko ona skupiałaby uwagę wszystkich. Dlaczego? Cekinowa zielona sukienka projektu Sylwii Romaniuk podkreśliła jej idealną figurę. Do sukienki dobrała szpilki marki Zara , ale sama ozdobiła je frędzlami. J ustyna wyglądała jak niezwykle pięknie! Zresztą oceńcie sami jak świetnie wygląda mama trójki dzieci! Justyna Steczkowska na konferencji Avonu: Justyna Steczkowska na konferencji Avonu:   Justyna Steczkowska na konferencji Avonu: Justyna Steczkowska na konferencji Avanu: Zobacz nasze wideo z konferencji z Justyną Steczkowską:

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ons.pl
Newsy
Koszulka Rozenek to HIT! Gwiazda TVN przyćmiła wszystkich na konferencji "Azja Express"
Ma do siebie dystans... Zobacz zdjęcia!

Małgorzata Rozenek pojawiła się dziś na konferencji "Azja Express" w koszulce z napisem. Jakim? Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x]. Zobacz: Koszulki nocne i pidżamy – w jakich najlepiej spać?   W zabawny sposób Małgosia Rozenek chce zakończyć temat, który ciągnie się od ramówki TVN, czyli fragmentu show, na którym Rozenek i Majdan - by zarobić pieniądze w autokarze pełnym ludzi - zaczęli udawać, że są najsłynniejszą sportową parą na świecie, czyli Davidem Beckhamem i Victorią Beckham: Rozenek: He is David Beckham. Me is Victoria Beckham - ta wypowiedź odbiła się szerokim echem. Dlatego na konferencji Rozenek tłumaczyła, dlaczego postanowiła się posłużyć imionami słynnej pary gwiazd. A teraz swoją koszulką na konferencji udowadnia, że dystans do siebie to podstawa w show-biznesie. Jak Wam się podoba stylowa para Rozenek i Majdan z konferencji TVN?   Zobacz także: Szulim, Lis, Rozenek z Majdanem, Włodarczyk i inne gwiazdy na konferencji "Azja Express"! ZDJĘCIA   Małgosia Rozenek w koszulce ze śmiesznym napisem na konferencji Azja Express i w garniturze od Emente (zobacz podobny żakiet ). Gwiazda "Azja Express" uzupełniła swoją stylizację kolorową kopertówką . Mogliśmy podziwiać również jej piękny pierścionek zaręczynowy .   Małgosia Rozenek i Radosław Majdan na konferencji Azja Express. Podoba ci się stylizacja Radosława? Zobacz podobny krawat i buty !   Małgosia Rozenek i Radek Majdan biorą niebawem ślub. Podobają ci się szpilki Małgosi?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner