Oczy całego świata są skierowane na to, co dzieje się na Ukrainie, która 24 lutego została zaatakowana przez wojska rosyjskie. Każde przemówienie Władimira Putina jest wyczekiwane z nadzieją zakończenia wojny i szeroko komentowane, a nawet najmniejsze gesty prezydenta Rosji są poddawane szczegółowej analizie. Ostatnie wideo z załogą linii lotniczych wywołało ogromne kontrowersje, a sam Wołodymyr Zełenski skomentował je w wymowny sposób. Bez słów! Wymowny gest prezydenta Ukrainy podbija sieć...

Reklama

Wołodymyr Zełenski odniósł się do kontrowersyjnego nagrania Władimira Putina

Władimir Putin miał spotkać się z kobiecą częścią załogi linii lotniczych, jednak montaż nagrania pełen wpadek wywołał sugestie, że kobiety znajdujące się na zdjęciu to jedynie "doklejone" tło, a sam prezydent Rosji został nagrany w zupełnie innym miejscu. Miał o tym świadczyć fakt, że ręka Putina podczas gestykulacji przenika przez mikrofon, który miał być postawiony przed nim. To nie wszystko! Kobieta, siedząca po lewej stronie prezydenta Rosji patrzy ponad jego głowę, z kolei piękna stewardessa po prawej w poprzednich nagraniach pełniła już kilka innych funkcji.

Zobacz także: Wołodymyr Zełenski jest dziś bohaterem narodu. Dzieci prezydenta Ukrainy to dla niego największy skarb

Do kontrowersyjnego nagranie prezydenta Rosi zdecydował się w jednym z przemówień odnieść Wołodymyr Zełenski. Prezydent Ukrainy zrobił to bez słów! Internauci są zachwyceni gestem Wołodymyra Zełenskiego i piszą wprost, że w mistrzowski sposób odpowiedział prezydentowi Rosji, bez słów! Prezydent Ukrainy przesuwając mikrofon udowodnił, że faktycznie jest w miejscu, z którego przemawia i jak sam twierdzi, na razie nie będzie opuszczał Kijowa.

Mistrz

Mistrzostwo

Nie potrzeba słów aby zrozumieć ????✌????

Reklama

To nie jedyna nagranie Władimira Putina, które w ciągu ostatnich dni budzi wiele skrajnych emocji. Specjaliści od mowy ciała starają się analizować najmniejszy gest, grymas, a także ruch prezydenta Rosji, doszukując się w nich przesłanek świadczących nie tylko o dalszych zamiarach przywódcy Federacji Rosyjskiej, a też jego złym stanie zdrowa. Uwagę zwraca przede wszystkim sztywna ręka Władimira Putina, a także sposób jego poruszania. Niektórzy specjaliści są nawet przekonani, że 69-letni Władimir Putin może mieć chorobę Parkinsona.

Pool Sputnik Kremlin/Associated Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama