"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rapuje o Agnieszce! "Rok temu w Przasnyszu moje życie się zmieniło!" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #hot16challenge2. Co najlepsze, nominował go sam burmistrz Przasnysza, gdzie wraz w Agnieszką rok temu powiedzieli sobie "TAK". W swojej "szesnastce" nawiązuje właśnie do małżeństwa! Czy przez wyzwanie, które musiał wykonać w 72 godziny już teraz wiadomo, jak potoczyły się ich dalsze losy?! Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są nadal razem? To zdjęcie ich zdradziło

Lubisz posłuchać rapu, którego nie emitują na stacjach muzycznych? Skorzystaj z Empik promocje i spraw sobie składankę najlepszego rapu.

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w #hot16challenge2. Rapuje o Agnieszce 

Emocje związane ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia" sięgają zenitu! Już 22 maja oficjalnie dowiemy się jak potoczyły się losy par z czwartej edycji. Widzowie bacznie obserwują każde posunięcie uczestników. Ostatnio dopatrzyli się nawet, że fragment podłogi na zdjęciu Agnieszki, może świadczyć, że przebywa w mieszkaniu Wojtka. Nic dziwnego, że trzymają za nich kciuki, ponieważ w programie wyglądają naprawdę szczęśliwych! 

Wojtek właśnie opublikował swoją "szesnastkę" do #hot16challenge2! Swoją nominację otrzymał od... burmistrza Przasnysza, który przed rokiem udzielał jemu i Agnieszce ślubu! Czy to delikatna sugestia naprowadzająca na szczęśliwy finał eksperymentalnego miesiąca Wojtka i jego żony? :) 

 

No to zaczynamy i proszę się nie śmiać (zbyt głośno). Starałem się bardzo ale już wiem że daru do rapowania nie mam, lecz nie chodzi w tym wyzwaniu jak komu to wychodzi lecz o cel. Lekarze, pielęgniarki, służba zdrowia oni walczą z Covid-19 już od paru miesięcy na pierwszych liniach boju. W tym momencie dla Nich to całe życie, więc pomóżmy im też w zdrowiu wrócić do domów i do swoich rodzin. To był dla mnie zaszczyt zostać nominowany i móc wspomóc tą akcję. Ale nerwów i tremy też było co nie miara hahahah - napisał na Instagramie 

Wojtek już w pierwszych wersach swojej "szesnastki" nawiązał do ślubu z Agnieszką: 

Rok temu w Przasnyszu, zmieniło się moje życie. Kto by pomyślał, że rok później czeka na mnie w domu gnicie. 2020 w marcu świat się zmienia. Covid-19 głoszą wydarzenia. Kraków sukiennice, puste Stare Miasto, cisza na ulicach, nikt nie powie "ZNASZ TO" - rapuje 

Jak myślicie, co ma na myśli? :) Czy Agnieszka trzyma go w ryzach? :) Wojtek postanowił nominować swoich nowych znajomych z poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wybrał Marcina Wichrowskiego z drugiej edycji oraz Adriana Szymaniaka z trzeciej edycji. Jesteście ciekawi jak im pójdzie? 

Zobacz także: Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odczuwa pierwsze skutki sławy! Zobaczcie, na czym przyłapał fankę

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjął wyzwanie #hot16challenge2 i swoim wykonaniem zawiązał do Agnieszki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Czy Wojtek i Agnieszka kontynuują swoje małżeństwo? 

Instagram

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54