Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

Internauci w dalszym ciągu doszukują się nowych dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem. Wygląda na to, że po raz kolejny udało im się dostrzec pewien szczegół, który ich zdaniem wskazuje na to, że para jest ze sobą! Co zwróciło uwagę obserwatorów Agnieszki na jej najnowszym zdjęciu? Sprawdźcie! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Internauci dostrzegli pewien szczegół na nowym zdjęciu Agnieszki. To potwierdza, że para jest dalej razem?

Chociaż do zakończenia eksperymentu pozostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak internauci bardzo chcieliby już teraz dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie. Niewątpliwie właśnie ta para wzbudziła największą sympatię widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic więc dziwnego, że wszyscy bardzo chcieliby usłyszeć, że ich związek przetrwał i para wiedzie ze sobą szczęśliwe życie. Jednak do momentu emisji ostatniego odcinka tej serii, żaden z uczestników nie może nic zdradzić na ten temat. 

Z tego też względu internauci uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników. Każde kolejne zdjęcie Agnieszki czy Wojtka jest szczegółowo oglądane przez czujnych obserwatorów. Najnowsza fotografia uczestniczki eksperymentu sprawiła, że jedna z fanek znalazła pewien szczegół, który ma rzekomo sugerować, że para jest dalej razem! Na zdjęciu widzimy głównie stolik, na którym pojawiło się kilka książek oraz dekoracji. Internautka dostrzegła jednak kawałek podłogi, który jej zdaniem wygląda tak jak w mieszkaniu Wojtka! Z kolei kolejna osoba stwierdziła, że stolik również przypomina ten, który mężczyzna miał w swoim mieszkaniu. 

- Oj chyba ta sama podłoga jak u Wojtka więc teraz może u was 🙈🙈😍😍

- stolik jak u Wojtka 😁 - piszą internauci. 

Agnieszka oczywiście nie zdecydowała się odpowiedzieć na te domysły internautów, w dalszym ciągu nie może przecież wyjawić szczegółów dotyczących jej relacji z Wojtkiem po programie! Jednak finał eksperymentu zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo oficjalnie dowiemy się, czy ta para zdecydowała się pozostać ze sobą w małżeństwie. Tymczasem zobaczcie zdjęcie, na którym internauci doszukali się kolejnych "dowodów" na to, że Agnieszka i Wojtek są razem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lubię książki, które pomagają mi poznać siebie... książki, które motywują, dają do myślenia i pomagają trochę odświeżyć umysł czy spojrzeć inaczej na świat☺️ Pamiętam moje pierwsze spotkanie z książką „Secret”... co jakiś czas wracam do niej i kiedy ją zamykam zawsze mam uśmiech na twarzy i jestem pełna pozytywnego nastawienia. Mi kiedyś pomogła inaczej spojrzeć na problemy może i Wam pomoże :) polecam. Wiem też, że ten rodzaj literatury ma swoich zwolenników jak i przeciwników, ale jeśli czasem kilka zdań z książki może polepszyć nam dzień czemu z tego nie skorzystać 🌸 Tym bardziej, że ostatni czas mógł nam trochę dać w kość. Dlatego ja zawsze wtedy chętnie sięgam po motywujące książki, blogi czy kanały na Yotube. A wy, macie jakieś ulubione książki do których często wracacie? Miłego dzionka 🥰

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Agnieszka i Wojtek to para, która zdecydowanie zyskała największą sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Myślicie, że udało im się pozostać w małżeństwie? 

Facebook

Zobacz także
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o Wojtku: "Czuję się z nim bezpiecznie"! Zobacz co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku

 

 

Instagram
Newsy
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim InstaStory zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć jak sprząta mieszkanie. Nie wygląda ono jednak na żadne z miejsc, które zostało przedstawione w programie. Czy to może oznaczać, że Agnieszka i Wojtek są dalej ze sobą i zdecydowali się na nowe mieszkanie? Zobaczcie i oceńcie sami!  Zobacz także:   Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali profile społecznościowe, a internauci snują domysły o... ciąży Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nagraniem z... nowego mieszkania?! Chociaż do zakończenia 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak fani chcieliby już dowiedzieć się, jak potoczyły się losy wszystkich par, które wzięły udział w eksperymencie. Niewątpliwie widzowie w tej edycji najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie.  Agnieszkę na Instagramie obserwuje już prawie 64 tys. fanów! Ostatnio właśnie na InstaStory uczestniczki eksperymentu pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna sprząta mieszkanie i najprawdopodobniej jest to salon. To miejsce jednak nie przypomina ani kawalerki Wojtka, ani mieszkania jej rodziców, które mogliśmy zobaczyć w programie! Jest urządzone w zupełnie innym stylu. Agnieszka jednak nie opatrzyła swojego nagrania podpisem, który mógłby cokolwiek zdradzić. Nie znamy zatem szczegółów, skąd dokładnie pochodzi nagranie. Przypomnijmy, że Agnieszka w ostatnim odcinku programu podjęła już decyzję o przeprowadzce do Wojtka! Mieszkanie chłopaka było...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?

Chociaż do finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało zaledwie dwa tygodnie, to jednak dociekliwi fani chcieliby już wiedzieć, czy Agnieszka i Wojtek są dalej razem! Internauci wciąż doszukują się nowych dowodów na to, czy para jest ze sobą. Najnowsze zdjęcia Wojtka znów podsyciły emocje czujnych obserwatorów. Czyżby były kolejnym dowodem na szczęście tej pary? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Przełom w związku Joanny i Adama zakończony zachowaniem, które zawiodło uczestniczkę. Dlaczego Adam to zrobił? Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami. Internauci doszukują się nowych dowodów na to, czy dalej jest z Agnieszką!  Widzowie 4 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie. Agnieszka i Wojtek zyskali wielu obserwatorów na Instagramie, którzy uważnie przyglądają się ich najnowszym zdjęciom. Teraz spore poruszenie wśród internautów wywołały nowe zdjęcia chłopaka.  Jedno ze zdjęć Wojtka, zostało opatrzone przez niego podpisem, w którym wspomniał o żonie.  dostałem wiele zapytań podczas trwania programu z jakiej firmy mam swoje drewniane zegarki i oczywiście skąd zakupiłem różowy zegarek dla swojej żony ... - brzmi część wpisu pod zdjęciem Wojtka.  Wojtek we wpisie odpowiedział obserwatorom na pytanie, gdzie zostały zakupione przez niego zegarki, a fani od razu zaczęli komentować jego post. Internauci stwierdzili, że najwyraźniej para dalej jest ze sobą, skoro chłopak dalej...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy
"Ślub do pierwszego wejrzenia": Najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie. Zobaczcie wzruszające wideo!
"Ślub do pierwszego wejrzenia": Najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie. Zobaczcie wzruszające wideo!

Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się do końca! Już w najbliższy piątek 22 maja dowiemy się, kto zdecydował się pozostać w małżeństwie, a kto być może weźmie rozwód. Niewątpliwie ogromną sympatię widzów zdobyli Agnieszka i Wojtek! W sieci własnie pojawił się wzruszający filmik, na którym możemy zobaczyć ich najpiękniejsze momenty w programie. Zobaczcie!  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": które pary pozostały w małżeństwie? Zebraliśmy dla Was kilka dowodów! Najpiękniejsze momenty Agnieszki i Wojtka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" 4. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyła widzom wielu pięknych emocji! Większość internautów nawet twierdzi, że był to najlepszy sezon tego programu! W ubiegłej edycji swoim uczuciem i zaangażowaniem zauroczyli wszystkich Anita i Adrian, którzy od pierwszych chwil stworzyli wspaniałą parę. Teraz podobnie to wygląda w przypadku Agnieszki i Wojtka! Chociaż dopiero w piątek wieczorem na antenie TVN7 poznamy ich decyzję, czy pozostają w małżeństwie, to jednak patrząc na ich historię w programie chyba nie ma wątpliwości - ta para po prostu musi być dalej ze sobą!  Na Instagramie firmy EarlGrey film pojawiło się piękne wideo, na którym możemy zobaczyć najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie! Ta dwójka przez kilkanaście tygodni dostarczyła nam wiele uśmiechu, radości i wzruszeń. Wspaniale patrzy się na ich szczęście, o czym dali znać również fani programu.  - Myślę że będzie happy end 💕💕💕 - Jak oni na siebie patrzą! 😍Ten blask w oczach! - O Jezu kocham ich. Nie mogę się odczekać piątku ❤️ - Mam ogromną nadzieję że zostaną razem, od samego początku modlę się o to...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik