Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odczuwa pierwsze skutki sławy! Zobaczcie, na czym przyłapał fankę

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Wojtek Janik to bohater czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wraz z żoną Agnieszką cieszą się ogromną sympatią. Już za tydzień dowiemy się jaką decyzję podjęli po eksperymentalnym miesiącu.

Tymczasem Wojtek już teraz odczuwa pierwsze skutki sławy. Jedna z fanek robiła mu... zdjęcia z ukrycia! Nie uwierzycie, jak na to zareagował. 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję! Ależ oni są szczęśliwi

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pierwsze skutki sławy

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemal natychmiast zdobyli sympatię widzów. Swoboda z jaką czują się w nowym związku sprawiła, iż fani programu są pewni, że decyzja ekspertów o połączeniu tej pary była strzałem w dziesiątkę. Pomimo małych i nieuniknionych spięć Agnieszka i Wojtek ciągle się śmieją, a każdą nerwową sytuację potrafią zamienić w powód do radości.

Udział w programie przyniósł im nie tylko wspaniałą relację i budujące się uczucie ale także popularność. Wojtek już się o tym przekonał. 

Pozdrawia Cię koleżanka ze skrzyżowania z Krakowa 🔥😂 Niesamowite uczucie, gdy wieczorem w niedziele oglądasz swoją ulubiona parę na player a w poniedziałek rano jadąc do pracy do szpitala spotykasz właśnie Wojtka ze ślubu 👏 made my day 👏 trzymam kciuki za was ❤️❤️ - napisała jedna z obserwatorek.

Okazuje się, że Wojtek doskonale pamięta tę sytuację a na dodatek nie umknął mu fakt, że zdjęcia robione były z ukrycia. Zareagował z charakterystycznym dla siebie dystansem: 

Bardzo fajnie, że się odezwałaś też Cię serdecznie pozdrawiam... Ale zdjęć tajniacko to nie umiesz robić hahaha - napisał na Instagramie.

Jego pozytywne podejście do życia jest niesamowite. A jak im się powiedzie z Agnieszką? Tego dowiemy się już 22 maja. Trzymamy kciuki za szczęśliwe finały dla każdej z par czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy spędzają ze sobą ostatnie chwile przed podjęciem decyzji! Którą parę dopadnie kryzys tuż przed finałem?

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odczuwa pierwsze skutki sławy. Reaguje jednak na to z uśmiechem i serdecznością 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

Już za tydzień wielki finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jaką decyzję podejmą pary? 

Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48